Yüz havluları, küçük havlular ve keseler

Küçük havluların pek çok işlevi vardır – yüzünüzü yıkamak için, ellerinizi kurulamak için veya bebeğiniz için kullanın. Küçük havlular OEKO-TEX sertifikalıdır ve bu sebeple zararlı maddeler içermedikleri garanti olur. JYSK’dan küçük havlular satın aldığınızda, %100 pamuktan üretilmiş kaliteli bir küçük havlu alırsınız. Küçük havlularımız, havlular ve banyo paspaslarımızın renk ve tarzıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. 15x20 cm ebatlarında bir el cebiyle ve aynı zamanda 30x28 cm ebatlarında, farklı renk ve desenlerde mevcuttur ve tek parça veya paket halinde satın alınabilir. Çeşitlerimizi keşfedin ve iyi bir teklif yakalayın.

Lüks hissettiren banyo havluları

Lüks hissettiren yumuşak pamuklu yüz havluları ve küçük havlular ile her gün birinci sınıf bir spa otelde kalıyormuş gibi hissedin. Günümüzün büyük bir kısmını banyoda geçiriyoruz, o halde neden sizi günlük hayatınızda mutlu ve konforlu hissettirecek kaliteli havluların keyfinini çıkarmayasanız. Kalın, peluş havlular, gri, mavi, yeşil, beyaz ve pembe gibi birçok renkte mevcuttur! Geniş büyük bir banyo havlusu, banyo havlusu, el havlusu ve misafir havlularıyla, tamamı uyumlu setler sunuyoruz.


Geniş seçenekli havlularımızı online’da hemen keşfedin veya yerel JYSK mağazanıza uğrayarak, ürün yelpazemizi yakından görün.