Hem dekoratif hem pratik sepetler ve kutular


İster apartman dairesinde ister müstakil bir evde yaşıyor olun, sepetler ve kutular herkes için ideal saklama çözümüdür. Sepetleri hem dekorasyonunuzun bir parçası olarak hem gözden uzak durması gereken eşyalarınızı saklamak için kullanabilirsiniz.
Küçük bir eve sahipseniz eşyaları organize etmek alanı verimli kullanmak için büyük önem taşır; eviniz büyükse ancak düzeninizi oturdamadıysanız eşyalarınızı bulmakta güçlük yaşarsınız. Sepetler ve kutular bu iki soruna da çözüm getirirken evinizi dekore etmek ve kişisel bir dokunuş eklemek için de bir fırsat sunar. Bu nedenle JYS'da, geniş bir boyut, tasarım ve malzeme yelpazesinde sepetler, organizatörler, vakumlu torbalar, saklama kutuları ve kutular mevcuttur. Çocuk odası için renkli plastik kutular, oturma odası için modern hasır sepetler veya yatak odası için akıllı yatak çekmeceleri arıyorsanız, JYSK'da mutlaka ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun bir çözüm bulacaksınız.

Sepetler, saklama kutuları ve sandıklar ile düzenli kalın

Eviniz, yer kaplayan ve dağınıklık yaratan küçük şeylerle dolup taşmaya mı başladı?  O halde aradığınız çözüm JYSK'da. JYSK'da, yaşam alanınızı düzenlemenize ve en iyi şekilde kullanmanıza olanak tanıyan çok çeşitli sepetler, saklama kutuları ve farklı depolama çözümleri bulacaksınız. Çamaşırlar yaygın bir dağınıklık kaynağıdır, ancak modern bir çamaşır sepeti ile yazlıklarınızı ve kışlıklarınızı hızla ortadan kaldırabilir ve kendinize yer açabilirisniz. JYSK'da geniş bir renk yelpazesinde ahşap, plastik ve hasır çamaşır sepetleri bulacaksınız.

Seçiminizi yapın

JYSK’da, düzen oluşturan ve yaşam alanınızı daha kullanışlı hale getiren çeşitli sepetler ve saklama kutuları bulacaksınız. Plastik, hasır ve deniz sazı sepetler, katlanır sepetler, kapaklı ve tekerlekli plastik kutular, yatak altı kutuları, depolama kovaları ve çamaşır sepetleri de dahil olmak üzere çeşitli sepet ve sandık seçeneklerimiz arasından tercihinizi yapın. JYSK serisinde  nötr ve parlak renkler arasından rustik ve modern tasarımlı her eve uyan depolama çözümleri bulunur.