Odalarınıza sıcaklık katacak halılar

Yaşam alanlarınıza büyük bir kilim eklemek, atmosferi anında değiştirebilir, odaya derinlik kazandırabilir ve dekorunuza yeni dokular ekleyebilir. Yumuşacık, kabarık kilimlerle, sıcak ve rahat bir ortam yaratabilir, doğal jüt kilimlerle evinizde modaya uygun şekilde biçimlendirilmiş bir estetik yaratabilirsiniz. Kanepe, koltuk ve yatak gibi mobilyalarınızın altına büyük bir kilim yerleştirerek odanın görünümünü tamamlayabilirsiniz. Mevcut iç mekanınızla uyumlu, tamamlayıcı malzemeler, renkler ve tasarımlar seçin veya çarpıcı bir görünüm için kontrast oluşturan bir şey tercih edin. Nötr renklerde online ve mağazada bulunan büyük kilim çeşitlerimizi keşfedin.

7 ürün
  7 ürün

  Büyük kilimler

  Eviniz için doğru halıyı seçin

  Büyük kilim çeşitlerimiz, daha geniş yaşam alanlarını rahat hissettirmek için mükemmeldir. Evinize lüks bir kalite ve konfor getiren kabarık kilim çeşitlerimizden satın alabilirsiniz. Yeni bir kilim satın alırken, öncelikle hangi odada kullanacağınızı ve hangi iç mekana yerleştireceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Beyaz, siyah ve gri kilim serimizle renk düzeninizi nötr tutmak hem sade hem de çarpıcı iç mekanları tamamlayacaktır. Ayrıca tasarımı blok bir renkle sade tutabilir veya geometrik desenler veya desenli kilimler ekleyebilirsiniz. Büyük dikdörtgen kilimler veya halılar oturma odanızda veya yatak odanızda oldukça etkileyici olabilir ve genellikle hem görsel hem de konfor açısından dekoru tamamlayabilir.

  Kazaların yaşanabileceğini biliyoruz - bu yüzden meydana geldiğinde bazı ipuçları ve püf noktaları sunmak için buradayız. Şu adresteki blog yazımızı okuyun:
  Kilim ve halılardan kırmızı şarap nasıl çıkar

  Ebat ve malzeme

  Farklı ebatlarda çok çeşitli büyük kilimler sunuyoruz:

  130x193 cm
  135x190 cm
  140x200 cm
  160x230 cm
  200x300 cm


  Kilimlerimiz dikdörtgen boyuttadır, ancak bazı kilimler ebat veya şekilden kesilebilir, böylece, örneğin kare veya yuvarlak bir kilim elde edebilirsiniz.

  Halı ve kilim malzemeleri

  Kilimlerimiz farklı malzemelerden yapılmıştır, hem doğal malzemelerden hem de sentetik malzemelerden yapılmış kilimler bulacaksınız.

  • Jüt – bitki liflerinden elde edilen, kaba yapılı ve doğal görünümlü, çok sevilen bakılan kilim. Bu malzeme türü neredeyse bakım gerektirmez ve çok dayanıklıdır.
  • Polipropilen – sentetik halıların üretiminde en yaygın kullanılan malzemedir. Sıvı emmez ve temiz tutmak diğer birçok kilimden daha kolaydır.
  • Pamuk – ayakları güzelce ısıtan, iyi bilinen yumuşak malzeme. Çoğu eve pamuklu bir kilim uyar.