Tüm alanlarınız için küçük kilimler

Yeni bir kilim, odanıza yeni bir görünüm kazandırmanın etkili bir yolu olabilir, aynı zamanda herhangi bir odaya sıcaklık ve samimiyet katmanın kolay bir yoludur. Küçük kilimler, biraz boş alan olana sahip yerlere kolayca veya iç mekanınıza boyut kazandırmak için mobilyaların altına katmanlar halinde yerleştirilebilir. Küçük kilimler naylon, polyester, pamuk ve jütten hoş desenlerle ve farklı boyutlarda mevcuttur. Klasik siyah, gri veya beyaz bir kilim seçin veya mavi, yeşil ya da çok renkli rengarenk bir kilimle süsleyin. Herkes için bir şey var. Bazı halılar, kaymaz lateks arkalı olduğunu unutmayın. Değilse, gevşemiş kilimlerin kaymasını önlemek için kaymaz özellikli bir halı kaydırmazı satın alabilirsiniz.

Evin her odası için şık kilimler

Küçük kilimler, farklı renkler, dokular ve baskılar eklemenin harika bir yoludur ve oturma odası, antre ve yatak odasında büyük bir etki yaratabilir. Boho, şık püsküllü oryantal kırpıntı kilimlerden, ayak altında lüks hissi veren suni kürklü kabarık postlara kadar, tarzınıza uygun mükemmel kilimi seçin. JYSK'un kilim yelpazesi kaymaz lateks arkalıdır. Dokuma pamuk karışımları, imitasyon yün veya son moda jüt paspaslar arasından seçim yapın. Uygun fiyatlı bir duvar kilimi oluşturmak için küçük oryantal tarzı kilimler asmayı düşündünüz mü? Geometrik tasarımlar ve dokuma desenler, karmaşık ve güzel ayrıntılar yaratır, ancak JYSK'da bunların hepsi uygun bir fiyata sunulur. Hafif pastel pembeler ve yeşiller, tek renkli siyah ve beyaz tasarımlar veya nötr kırık beyaz ve gri seçenekler gibi çeşitli renkler bulun.

Küçük kilimlerinizi nerelerde kullanabilirsiniz

Küçük kilimler ve yolluklar en iyi evin çevresinde insan kalabalığının az olduğu yerlerde kullanılır, farklı yerlere derinlik katmak, yeni dokular oluşturmak için kullanılabilirler. Küçük kilimleri katmanlı bir ortamda kullanın veya iç dekorunuza daha fazlasını eklemek için bunları boş zemin alanı olan bir yere yerleştirin.

Mutfakta kilimler - Küçük kilimler, mutfak lavabosunun önü gibi, çok fazla ayakta durulan yerlere yerleştirilebilir. Mutfak dökülmeye meyilli olduğundan, dağınıklığa dayanabilecek bir halı seçin. Daha koyu yün halılar burada harika bir seçimdir. Yıpranmaya ve aşınmaya dayanıklı ve kolayca temizlenen iç/dış mekan halılarına bile bakabilirsiniz.

Yatak odasında kilimler - Yatağın altına büyük bir kilim koyacak yeriniz yoksa, yatağın her iki yanına iki küçük kilim seçmek etkili bir dekor seçimi olabilir. Sabah uyanıp, kalktığınızda yumuşak zemine basmak kadar güzel bir his yok.

Antrede kilimler - Bir antre kilimi seçimi oldukça idealdir. Antrenizin ortasında olacak bir sıcaklık ve tarz eklemek için daha küçük, daha ince bir kilim tercih edebilirsiniz. Kilim, özellikle aileniz açık havayı seviyorsa, koridor için halı yerine mükemmel bir seçimdir. Çamurlu aktiviteler sonrası hemen halıya basmak ideal değildir, ancak bir kilim ile önce ayakkabılarınızı çıkaracak kadar yeriniz olur, sonra daha hoş bir halıya geçersiniz.

Küçük kilim ebatları

Farklı ebatlarda çok çeşitli küçük kilimler sunuyoruz:

60x90 cm
65x120 cm
65x140 cm
70x140 cm
70x160 cm
80x200 cm
90x150 cm