Evinizin kalbi mutfağınız için harika aksesuarlar

Mutfağınızın en son trendlerle taze ve güncel görünmesini sağlayın ve dekoratif aksesuarlar veya günlük kullanım için mükemmel olan süslü seramik ve cam kase ve kupa yelpazemizden satın alın. Mutfak aksesuarları koleksiyonumuz, işlevsellik ve tasarımı bir araya getirir, böylece günlük ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda tarzınızdan ödün vermek zorunda kalmazsınız. Dokulu ve renkli kahvaltı kaseleri ve servis kaseleri, tabaklar ve kahve fincanlarının yanı sıra ahşap doğrama/servis tahtası ve termal su şişelerini bulun. Kişisel yaşam tarzınızı mutfak aksesuarlarınız ile tamamlayabilirsiniz.

4 ürün
    4 ürün

    Seramik kaseler, tabaklar ve kupalar

    İskandinav veya retro desen ve tasarımlardan oluşan ürün yelpazesinde kaliteli seramik kaseler ve tabaklar bulun. Çeşitli renkler ve baskılar arasından seçim yapın - parlak sarı veya kırmızı servis kaseleri ile tarzınızı yansıtın veya nötr renklerle sadeleştirin. Kusursuz düz olmayan kenarlara sahip benzersiz tabak ve kaselerimiz, yemek deneyiminize hoş bir dokunuş katacak. Akşam yemeğine gelen misafirler için güzel bir görüntü oluşturmak için tabaklarınızı ve kaselerinizi neden üst üste koymuyorsunuz?

    Mutfak aksesuarlarınıza eklemek için farklı bir şey mi arıyorsunuz? Sıcak koyu turuncu, eskitme gri ve allık pembesi renklerde, doku detaylarına sahip, renkli cam kase seçeneklerimizi keşfettiğinizden emin olun. JONAS kaseleri, atıştırmalıklar için servis kaseleri olarak kullanım için idealdir. Ayrıca cam göbeği mavisi kulplu şeffaf cam, koyu turuncu ve deniz mavisi tonu da dahil olmak üzere üç renk çeşidinde büyüleyici cam kupalarımız var. Retro derleme için üç varyasyonu karıştırıp eşleştirin ve tek tip bir estetik için aynı renk kupaları satın alın.