Yumuşak, desenli yüzeyi ve çam ağacından ahşap ayaklı açık bej puf

Nordic mood koleksiyonu: büyük etkiye sahip küçük mobilyalar

JYSK'nin yeni Nordic Mood koleksiyonu, büyük mobilyalarınızı değiştirmek zorunda kalmadan evinizi güzelleştirmenize yardımcı olabilecek birçok küçük mobilya parçası içerir. Küçük mobilyalar, evinizi temelden değiştirmek için değil, stetik ve işlevsel eklemelerle taze bir soluk getirmek için tasarlanmıştır. genel görünümü değiştirmek veya evinize renk katmak istiyorsanız, yeni koleksiyonumuzda öne çıkan küçük mobilyalardan ve dekoratif objelerden ilham alın.

Sehpalar ve çiçek standları, evinizde değişiklik yapmak için harikadır! Değiştirmeleri kolaydır ve ev dekorasyonunuzun genel havası üzerinde büyük bir etki yaratabilirler.

STAE sehpa, minimalist ancak göz alıcı küçük bir yan sehpanın modern bir versiyonudur. SOLLERUP stand ise sehpa görevi de görebilen yapıldığı çam ağacı ön plana çıkaran doğal malzemelerin bir yorumudur. Hem STAE hem de SOLLERUP, evinizde az çabayla nasıl etkili bir değişiklik yapabileceğinizin harika örnekleridir. Minimalist ifadeleri ve temiz çizgileri ile her ikisi de modern ev için farklı küçük mobilya yaklaşımlarını temsil eder ve evinizin iç tasarımına harika katkılar sağlar.

KVISSEL duvar rafıı, tıpkı SOLLERUP standı gibi ham, doğal ahşabın güzelliğini kutlayan minimalist bir yaklaşımdır. Duvar rafı bambudan yapılmıştır ve mutfağınızın veya oturma odanızın duvarını süslemek için mükemmeldir. KVISSEL'i temiz hatlarıyla tek başına bırakabilirsiniz ya da en sevdiğiniz vazolarınızı, kitaplarınızı, biblolarınızı veya mutfak eşyalarınızı sergilemek için kullanabilirsiniz.

LYDUM küçük yan sehpa, temiz, geometrik ifadesi ile dikkat çekiyor. Sakin bej rengi, MARKUS masa lambasının sıcak beyaz rengiyle uyumludur. LYDUM yan sehpa, lambanın zamansız klasik havasıyla evinize ferahlık katar.

ALKEN duvar rafı, aynı renkte minimalist arka paneliyle sıcak gri renkte gelir. Dekoratif objelerinizi sergilemek için harikadır.

Evinizin içini ferah göstermek için ideal olan diğer küçük mobilya türleri, küçük, zeytin yeşili GIVE konsol gibi küçük dolaplardır. Konsol, evinizdeki herhangi bir odaya sakin bir renk katar. GIVE'ı saklama amaçlı kullanabileceğiniz gibi üstüne KENT pille çalışan lamba gibi küçük bir lamba yerleştirerek de dekore edebilirsiniz.

SPODSBJERG çiçek standı, meşeden yapılmış göz alıcı bir parçadır. Ham ahşap ifadesi ve temiz çizgileriyle ev dekorasyonunuzu canlandırmak ve evinizin içine yükseklik katmak için birebir.

Yeni Nordic Mood koleksiyonu halihazırda mevcut olan birçok ürünü içeriyor ve 4 Ağustos'tan itibaren koleksiyonun tamamı tüm JYSK mağazalarında ve JYSK.com.tr'de satışa sunulacak.

Daha fazlasını keşfedin

Perdelerle gürültüyü, sıcağı ve soğuğu uzak tutabilirsiniz

Perdelerle gürültüyü, sıcağı ve soğuğu uzak tutabilirsiniz

Doğru vitrin nasıl seçilir?

Doğru vitrin nasıl seçilir?

Doğru koltuk nasıl seçilir?

Doğru koltuk nasıl seçilir?