Kategori Alıcısı Berit'in resmini içeren açık gri pamuklu nevresim takımı

Sezonun favori nevresimleri

Söz konusu nevresim setleri ve takımları olduğunda uzmanımız Senior Category Manager Berit Stokholm Christiansen yılda iki kez, geniş nevresim yelpazemizdeki yeni ürünler arasındaki favorilerini bize aktarıyor. “Hızla değişen dünyada güne mutlu uyanmak için pozitif enerjiye ihtiyacımız var” diyen Berit şöyle devam ediyor: “Burada odaklandığımız üç tasarımın her biri bu ihtiyacı karşılamaya yardımcı oluyor.”

Rüya gibi ELLIE

Tüm ülkeler için

Güzel ve kaliteli %100 pamuklu birset istiyorsanız ELLIE nevresim seti sizin için idealdir. Açık gri rengi, pamuklu kumaşı dikkat çekici ve hoş kılarken, güzelliği detaylarda gizlidir. ELLIE nevresim seti, genel görünümüne zarif bir hava katan küçük beyaz motiflerle işlenmiştir

ELLIE nevresim takımı, STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikalı %100 üstün kaliteli pamuktan yapılmıştır. Kumaşın iplik sayısı 144 olup, bu sayı kumaşın her bir kare inçinde kullanılan dikey ve yatay ipliklerin sayısını belirtir. Doğal olarak iplik sayısı ne kadar fazla olursa kumaş o kadar sık dokunur ve dolayısıyla dayanıklı olur.

Yatak odasında açık gri nevresim takımı ve yastık kılıfı dahil pamuklu nevresim takımı
Açık gri nevresim takımı üzerinde işlemeli detayların ve beyaz motiflerin yakın çekimi

Çikolata çekiciliğinde BARBO

BARBO nevresim takımı müşterilerimizin favorilerinden biridir. Klasik, denenmiş lacivert ve kum versiyonlarına ek olarak popüler BARBO artık büyüleyici çikolata kahvesi rengiyle de mevcut.

BARBO nevresim takımı %60 pamuk ve %40 bambu viskondan yapılmıştır.Kumaşa bambu viskon eklenmesi, BARBO’ya güzel, parlak bir ışıltı ve ipeksi yumuşaklık kazandırır; bu da yatak odanız için lüks, dokunma isteği uyandıran ve son derece rahat bir nevresim seti anlamına gelir.

Nevresim takımı, STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikalıdır ve bambudan elde edilen viskon, FSC® Mix sertifikasına sahiptir (FSC® N001715). Nevresim setinin iplik sayısı, yüksek kaliteli satenin tipik bir örneği olan inç kare başına 250'dir.

Nevresim ve yastık kılıfı içeren çikolata kahvesi nevresim takımı ve pamuklu yatak takımının yakın çekimi
Chocolate brown duvet cover set and cotton bedding on bed in bedroom

Değerli şal desenli MIMMI

Son olarak, Berit'in favorileri arasında, önceki yılların tasarım trendlerine bir geri dönüş niteliğindeki çarpıcı desenli desene sahip benzersiz MIMMI nevresim takımı yer alıyor . Bu set, doğadan ilham alan güçlü renklerle daha ağır, sağlam tasarımları birleştirme yönündeki son trendi benimsiyor ve modern yatak odalarında şal desenine çağdaş bir yeniden canlanma ve size sıcak, canlandırıcı ve konforlu bir nevresim takımı sunuyor. Masmavi mavi vurgulara sahip özellikle sıcak toprak renk paletiyle MIMMI nevresim takımı, yatak odanızda cesur ve göz alıcı bir ifade yaratacağından emin.

MIMMI'nin yüksek kaliteli satenin tipik özelliği olan 200 iplik sayısı vardır. Ayrıca nevresim takımı STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikalı yumuşak, %100 pamuk satenden yapılmıştır.

Şal desenli toprak renk paletli nevresim takımının yakın çekimi
Yatak odasında nevresim takımı ve yatak üzerinde şal desenli pamuklu nevresim takımı

Daha fazlasını keşfedin

Yatak odanızı yenilemek için nevresim setlerini kullanın

Yatak odanızı yenilemek için nevresim setlerini kullanın