HVILSTEDBerjer ayak uzatma eki HVILSTED kırık beyaz/doğal
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
| Tür | Berjer |
|---|---|
| Malzeme | Köpük, Kontrplak, Polyester, Masif kauçuk ahşap, Çelik |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Kontrplak, Polyester, Çelik, Arka: Köpük, Polyester, Çelik, Kolçak: Köpük, Polyester, Çelik, Ayak: Masif kauçuk ahşap |
| İskelet | Köpük, Polyester, Çelik |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: 24 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: 20/40 kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: 20/40 kg/m³ |
| Ayaklar | Masif kauçuk ahşap |
| Tabure ayağı | Masif kauçuk ahşap |
| Tabure koltuğu | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: 24/40 kg/m³ |
| İşlem | Şeffaf vernik |
| Dolgu | %100 polyester, Poliüretan köpük/%100 polyester, elyaf |
| Renk | Kırık beyaz, Ham |
| İşlev | Ayak uzatma taburesi |
| Özellik | Teddy kumaş, genellikle polyester gibi sentetik elyaflardan yapılmış peluş bir tekstildir. Kumaş, kürkü andıran yumuşak bir his veren kabarık, fırçalanmış elyaflara sahiptir. Teddy kumaş farklı dokularda ve elyaf uzunluklarında bulunur. |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 72 cm, Yükseklik: 98 cm, Derinlik: 80 cm |
| Oturma yüksekliği | 47 |
| Oturma derinliği | 54 |
| Tabure boyutu | Genişlik:51 cm, Yükseklik:40 cm, Derinlik:38 cm |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 73 cm, Uzunluk: 76 cm, Yükseklik: 79 cm |
| Ağırlık | 17 kg |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Paket sayısı | 1 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100% |
| Makinede yıkama | Hayır |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Schapenstoel
Prijs kwalteit is erg in orde
Ad: Marcel
Mysig läsfåtölj
Mysig läsfåtölj som passar bra i sovrummet!
Ad: Ann-Sofi
Perfecte en mooie knuffelstoel
Nog mooier dan verwacht en dit heerlijk.
Ad: Margret
Familie
Heelijke stoel! Zit geweldig. Heel makkelijk en snel in elkaar te zetten. We zijn er erg blij mee.
Ad: Jacqueline
Super sklep
Jestem bardzo zadowolona z produktów sklepu.
Ad: Kinga
Soddisfatto
Solida e montata in pochi secondi. È proprio come descritta sul sito internet. Confortevole e calda.
Ad: Marco
Fin att se på
Väldigt halkig att sitta på. Ganska hård.
Ad: Marie
Πολυθρόνα προβατάκι.!
Φοβερή άνετη ελαφριά απλά τέλεια.
Ad: Δημητρα
Fotel
Cudowny, polecam
Ad: Aga
Lenestol med krakk
Kjempe fin og god å sitte i.
Ad: Wenche Iversen
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
