Şık perderleriniz için perde kancaları, perde çubukları ve aksesuarlar

Perde çubuğu seçerken ne tür perdeler satın almak istediğinizi hesaba katmalısınız, böylece perdeleriniz için uygun çubuk çözümünü seçebilirsiniz. Pencerelerinizi sergilemek için perde çubuklarından, raylarına ve kancalarına kadar JYSK’da Her Gün Uygun Fiyat ile harika yardımcılar bulacaksınız.  

Perde çubuklarımız ev dekorunuza uyacak bir dizi farklı renk ve tasarımda mevcuttur. Ayrıca ipler, kancalar, perde halkaları, perde hatları, tutucular ve çok daha fazlası burada!  

Şık perdelerinizi sonunda seçtiyseniz, artık asma zamanı. Perdelerinizin, duvarların veya tavanın rengiyle uyumlu ya da belki de odaya renk çeşitliliği eklemek için tamamen başka bir renkteki raylardan ve kancalardan seçim yapın. JYSK’da, metal, ahşap veya demir dahil olmak üzere farklı malzemelerden perde çubukları bulacaksınız.  

İster kalem plise ister kuş gözü perdelere sahip olun, pencere tekstiliniz için doğru perde çubuğunu veya rayını burada bulacaksınız. Perdeleri takmak için, diğer perde aksesuarlarına da ihtiyaç duyabilirsiniz. Online alışverişe başlayın veya takılması hızlı ve kolay olan perde ray ve kanca çeşitlerini keşfetmek için mağaza personelimize danışın. 

28 ürün
    28 ürün