Her yatakla uyum sağlayacak %100 pamuklu düz çarşaflar

Lastikli çarşaflar, yıllar içinde popülerlik kazanırken, geleneksel bir düz çarşaf, muhtemelen daha çok yönlü bir seçimdir. Düz çarşaflar bir parça düz kumaştan oluşur. Düz çarşaf, yatak şilteleriyle veya karyolaya yerleştirilmiş yaylı yataklarla uyumludur. Düz çarşafınızın daha sıkı olmasını isterseniz, bir yatak kayışı kullanın. Çarşaflarımız %100 kaliteli pamuktan üretilir, böylece harika bir gece uykusu çekeceğinizi garanti eder. Pamuk yumuşak bir malzemeyken, pamuklu saten serinletici bir etkiye sahiptir ve pamuklu flanel ısıtıcı etkiye sahiptir. Tek, çift kişilik, king ve süper king ebatları da dahil her yatak boyutu için birçok farklı renkte, klasik pamuklu çarşaflar arasından seçim yapın. 

Geleneksel düz bir çarşaf her ihtiyacınız için mükemmeldir

Lastikli çarşaflar, yıllar içinde popülerlik kazanırken, geleneksel bir düz çarşaf, muhtemelen daha çok yönlü bir seçimdir.

Düz çarşafların ütülemesi kolaydır ve çok az yer tutarlar. Ayrıca benzer bir karşılaştırmada, lastikli çarşaflara göre daha uygun fiyatlıdır ve daha derin bir yatağı veya belki de standart ebatlarda olmayan bir yatak boyutuna  daha uygun olacaktır. Düz bir çarşafla kesinlikle en düzenli köşeleri elde edeceksiniz – tabii ki biraz pratikle! JYSK düz çarşaflar çeşitli iplik tipi ve kalitede mevcuttur. Konforlu flanel çarşaflarımız, bakımı kolay polyester pamuk çarşaflarımız ve aynı zamanda kırıştırılmış %100 pamuk çarşaflarımız var. Lüks Mısır pamuğu ve pamuklu saten çarşaflarımız harikadır.

Ebatlar, tek kişilikten süper king size çarşaflara kadar ve çoğu hemen hemen her nevresim takımına uyacak renk çeşitleriyle mevcut.