Güzel ve işlevsel büfeler

 Büfeler şık görünümleri ve sundukları geniş depolama alanı ile her ev için idealdir. JYSK'un büfe çeşitleri arasında kapılı büfeler, çekmeceli büfeler, kaide üzerinde duran veya ayaklı büfeler bulunmaktadır. Başka bir deyişle, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda güzel ve işlevsel büfemiz mevcuttur.  
 
Doğal bir görünümden hoşlanıyorsanız jüt, iki veya üç kapılı seçenekleri olan büfelerimize göz atabilirsiniz. Çelik ve keskin hatlara sahip VIRUM ise modern evler için idealdir. Meşe, diş budak, melamin ve çelik gibi çok çeşitli malzemelerimiz arasında tercih ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçenek daima vardır. Hangi büfeyi seçeceğiniz konusunda yardıma ihtiyacınız varsa deneyimli personelimizden destek alabilirsiniz. 

 

42 ürün
  42 ürün

  Büfeler için pratik kullanım alanları

  Büfe denince ilk aklımıza gelen, yemek odası için harika bir depolama çözümü olduğudur. Bir masayı hazırlamak için gereken herşeyi içinde bulundurabilir ve servis yaparken işinizi kolaylaştırır. Tabak, bardak ve çatal bıçaklarınızı dekoratif şekilde sergileyebilirsiniz. Bu ürünleri büfede bulundurmak, mutfağa gidip gelmenize gerek kalmadan masanızı kolayca düzenlemenize olanak tanır. 

  Eğer aynı anda kalabalık bir misafir grubu ağırlamanız gerekiyorsa ve geniş bir yemek takımınız varsa büfe sizin için harika bir saklama alanı yaratır. Mutfak dolaplarına üst üste ve sıkışık şekilde sığdırmak yerine, büfenize şık ve ferah şekilde yerleştirebilirsiniz.

  Evinizde yalnızca işlevsel olarak değil dekorasyon yönünden de büyük bir rol oynayan büfeler; seramik vazolarınızı, çiçeklerinizi, mumlarınızı ve kaselerinizi de sergileyeceğiniz bir alan sunar. Yemek alanınız salonunuzun içinde yer alıyorsa büfeler harika bir seperatör görevi görür. Kanepenizin arkasına konumlandırdığınızda, üzerinde şık bir masa lambası ile sinema atmosferi yakalayabilirsiniz.

  İdeal büfeyi nasıl seçersiniz?

  JYSK'da aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli büfe modelleri mevcuttur. Farklı renklerde ve malzemelerdeki büfeler arasından seçiminizi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bazı unsurları sizler için derledik. 

  • Diğer mobilyalarla uyum yakalayın: Yemek masası ve sandalyeleriyle büfenizin hem renk hem de stil olarak uyumlu olması en şık görünü sunar. Her mobilya tarzı ve rengine uyum sağlayacak meşe tonları, çam, beyaz ve siyah seçeneklerimize web sitemizden ve mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

  • Doğru boyutu ölçün : Çoğu büfe benzer derinliğe sahiptir, ancak genişlikleri ve yükseklikleri arasında önemli farklar olabilir. Öncelikle yemek veya oturma odanızda ne kadar alanınız olduğunu göz önünde bulundurmalısınız, depolamak istediğiniz eşyaları da planladığınızda doğru boyuta ulaşırsınız.

  • Raf ve çekmece oranı - JYSK, farklı büfe düzenlemeleri sunmaktadır: örneğin 2 kapılı ve 3 çekmeceli, 3 kapılı ve 3 çekmeceli modellerin yanı sıra yalnızca raflı seçenekler de mevcuttur. Sergilemek istediğiniz parçalar var mı yoksa yalnızca depolama alanı mı arıyorsunuz? Büfede çatal-bıçaklarınızı saklamak istiyorsanız çekmeceli bir model seçebilirsiniz, farklı boyutlarda çok sayıda düz tabağınız varsa dolabın mümkün olduğunca rafa sahip olması idealdir.