Dekoratif objeleriniz için şık vitrinler

Yemek odasındaki vitrinler şıklık ve işlevselliği bir araya getiriyor. Cam kapılı bir vitrin, sofra takımlarını, kitapları ve dekoratif eşyaları hem depolamak hem de sergilemek için idealdir. JYSK'da geleneksel ve modern tarzlarda, çekmeceli veya kapılı, LED ışıklı, jüt veya camdan çeşitli seçenekler bulacaksınız. Oturma odası için içindekileri gizleyecek bir vitrin arıyorsanız, jüt görünümlü seçenekleri değerlendirebilirsiniz.  

İskandinav tarzındaki vitrinler, her iç mekana uyum sağlayarak hem depolama hem de dekorasyon amacına hizmet eder. Modern vitrinler mutfakla ve oturma odasıyla uyumlu bir görünüm sağlar. Vitrinler, farklı boyutlarıyla çeşitli eşyaları depolamak için mükemmeldir. Kapalı kapılar nadir kullanılan eşyalarınızı saklayabilir, cam kapaklı modellerde ise porselen ve kristal koleksiyonlarınızı sergileyebilirsiniz. Vitrinlerimiz beyaz, siyah ve doğal renklerin yanı sıra meşe, ahşap ve dişbudak malzemelerde mevcuttur. Uzun, alçak, ayaklı ve ayaksız vitrin seçenekleri arasından seçiminizi yapın. 

Her odanıza uyum sağlayacak vitrin seçenekleri 

Gelenekselden moderne uzanan çeşitli tarzlarda vitrinler, mevcut iç dizayn ve mobilyalarınıza zahmetsizce uyum sağlar. Genellikle ahşap, metal ve cam gibi malzemelerden yapılırlar. Meşe, yabani meşe, küllü, beyaz ve siyah gibi farklı renkleriyle her kombinasyonu yapabilirsiniz. 

Yeni bir vitrin satın alırken mevcut tarzınız ve alanınıza nasıl uyum sağlayacağını göz önünde bulundurmalısınız. Ahşaptan yapılmış vitrinler sıcaklık ve doğallık hissi verirken, metal ve cam detaylar genellikle daha modern ve sade bir iç mekan stilini vurgulamaktadır. Dekoratif objelerinizi sergilemek için cam kapılı seçenekleri, dağınıklığı gizlemek içinse opak kapıları tercih edebilirsiniz. 

Yepyeni bir görünüm yaratmak isterseniz JYSK'da vitrinlerimizle uyumlu konsol ve büfe seçeneklerimiz mevcuttur. Böylece her odanızda mükemmel bir renk ve doku uyumu yakalayabilirsiniz. İster yemek odanızda porselen, gümüşlük ve bardaklarınızı sergilemek için, ister salonlarınızda ödüllerinizi, kitaplarınızı ve dekoratif aksesuarlarınızı sergilemek için kullanacak olun; JYSK'da her zaman zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçenek vardır. 

Mobilya setleri ile mükemmel uyum 

Yemek alanınız oturma odanızın içindeyse veya evinizin genel görünümünde uyum yakalamak istiyorsanız, mobilya koleksiyonlarımız tam size göre! Çoğu vitrinimiz, büfe ve konsol da içeren bir koleksiyonun parçasıdır. Ürün sayfalarımızın altında koleksiyonun diğer parçalarını da bulabilirsiniz. Sizler için en sevilen koleksiyonlarımızdan üçünü burada derledik. 

  •  VEDDE koleksiyonu: Yabani meşe rengiyle doğal bir görünüm yaratırken, köşeli tasarımı modern evlerle de mükemmel bir uyum yakalamasını sağlar. VEDDE koleksiyonu büfe ve vitrinin yanı sıra yemek masasından karyolaya, TV ünitesinden şifonyere evinizin her odası için mobilya seçenekleri sunar. VEDDE koleksiyonu çabasızca şık ve uygun fiyatlı bir dekorasyon yaratmak için bire birdir. 
  • MARKSKEL koleksiyonu: MARKSKEL koleksiyonu da tıpkı VEDDE gibi evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz pek çok mobilya parçası içerir. Meşe ile birleştirilen beyaz veya gri renklerde iki seri olarak mevcuttur. Altın rengi kulpları ile yumuşak ve romantik bir tasarıma sahiptir, geleneksel ve kullanışlı yapısıyla evinize sıcak bir dokunuş yapar. MARKSKEL koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi almak için blogumuza göz atabilirsiniz. 
  • HALMSTAD koleksiyonu: HALMSTAD koleksiyonu büfe, vitrin ve konsolun yanı sıra TV ünitesi, yatak başlığı, komodin ve ayakkabı dolabı gibi çeşitli mobilyaları bünyesinde barındırır. Sıcak meşe rengi ile odalarınıza doğallık getirir, jüt görünümlü kapıları dolapların içinin görünmesini engeller. Depolama için ekstra alana ihtiyaç duyuyor fakat şıklıktan ödün vermek istemiyorsanız, HALMSTAD sizin için harika bir seçenektir.