Tatil ve festivaller için kamp sandalyeleri

İsminin aksine, bir kamp sandalyesi, kamp gezileri dışında birçok farklı yerde kullanılabilir. Bir festival sandalyesi, plaj sandalyesi veya bahçede rahatlamak için bir sandalye olarak kullanılabilir. Bu sandalye için ortak nokta katlanabilir ve yanına taşımanın kolay olmasıdır. Kamp sandalyelerimiz siyah, gri, mavi, kırmızı ve yeşil de dahil, seçebileceğiniz harika renk seçeneklerinde mevcuttur. 
 
Yatar bir kamp sandalyesi, normal kamp sandalyesinin lüks versiyonudur çünkü ayarlanabilir arka kısma sahiptir, böylece size uygun pozisyona getirerek rahat edebilirsiniz. Kamp sandalyeleri aynı zamanda, alanın kısıtlı olduğu balkonlarda kullanmak için de harikadır, kullanmadığınız zamanlarda katlayarak içeride veya dış mekanda bulunan bir depolama alanında saklayabilirsiniz. 
 
JYSK’un uygun fiyatlı klasik piknik sandalyeleri, katlanır sandalyeler ve plaj sandalyeleri çeşitlerinden seçim yapın ve evinizden ne kadar uzakta olursanız olun konforlu bir şekilde oturarak, çayınızın keyfini çıkarma şansı yakalayın! 

Gelecek maceranız için harika kamp sandalyeleri

Açık yolların cazibesine karşı koyamıyorsanız ve ansızın yapılan rahatlatıcı bir hafta sonu kamp planından daha iyi bir şey düşünemiyorsanız, seyahat için tasarlanmış, paketlenebilir bir ekipman koleksiyonunu bir araya getirmek isteyebilirsiniz.

Kullanışlı kamp sandalyeleri takımı listenizin başında olmalı. Katlanır kamp sandalyeleri olmazsa olmazlardır. Favori piknik yerinize veya çamurlu bir festival alanına taşınabilecek kadar hafif olan katlanır bir bahçe sandalyesi, sizi sert ve soğuk zeminde oturmaktan kurtaracaktır – bir kamp masasıyla beraber evden uzakta olduğunuzda bile evin konforunu bir nebze de olsa sağlayacaktır.

Ne tür bir kamp sandalyesi seçmeliyim?

Tüm kamp sandalyeleri pratik, taşıması kolay ve kullanışlıdır, ancak siz hangisini seçmelisiniz? Kamp sandalyesi çeşitlerimizde, kolçaklı sandalyeleri ve kolçaksız sandalyeleri bulabilirsiniz – o halde konforlu bir şekilde koltukta nasıl oturacağınızı düşünün. Kolçaksız kamp sandalyeleri zemine daha yakındır ve arkaları eğimlidir, bu da tam anlamıyla geriye yaslanıp gün ışığının tadını çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Kolçaklı kamp sandalyelerimiz daha sağlam bir oturma deneyimi sunar ve bazılarında favori müzik grubunuz çalarken kamp ateşinin başında oturarak içeceğinizi koyabileceğiniz tutucu yerler vardır.