JYSK'dan bir gardıropta her şeye yer vardır

Tüm giysilerinizin sığacağı ve aynı zamanda iç tasarımınızla uyumlu bir gardırop bulmak zor olabilir. Genellikle tişörtlerinizi ve elbiseleriniz asabileceğiniz askılar ve aynı zamanda kazak ve çorapların koyulacağı bir raf veya çekmece için yer olmalıdır. Bu sayfada çıkarılabilir raflarlı birçok esnek gardırop çözümleri bulacaksınız. JYSK, farklı boyutlarda, çekmeceli, dar kapaklı, geniş kapaklı ve ayna kapaklı, klasik ve minimal gardırop çeşitleri bulundurur. Gardıroplarımızdan bazıları sürgü kapılara sahiptir. Bu özellikle, sürgülü kapılar açılmak için alan gerektirmediğinden odada çok yer alanı yoksa avantajdır. JYSK’da gardıroplar için çeşitli aksesuarlarımız da mevcuttur, böylece ekstra bir çekmece veya ekstra raf ekleyebilirsiniz. Çeşitlerimizi keşfedin ve iyi teklifler yakalayın.

JYSK'da çeşitli gardırop seçenekleri

Gardırop yatak odanızın önemli bir mobilyasıdır. Gardırobunuzu seçerken yatak odanızın dekorunu ve odanın boyutunu dikkate almalısınız. JYSK’da, birçok farklı stil, boyut ve renkte gardıroplar bulacaksınız. Örneğin, sade beyaz veya geleneksel bir meşe gardırop veya kapakları, çekmeceleri ve bir aynası bulunan bir model seçebilirsiniz. Bazı gardıroplar tipik kanatlı kapılara sahipken, diğerleri sürgü kapılara sahiptir. Alanınız darsa, sürgü kapılı bir gardırop fazladan yer kaplamadan açılıp erişilebildiği için avantajlı olabilir.

Yatak odanız geceyi bitirdiğiniz son ve güne başladığınız ilk noktadır, bu nedenle sizi ve stilinizi yansıtan bir alan oluşturmak önemlidir. Çok çeşitli gardıroplarımızla, işlevsellik için tasarımdan ödün vermek zorunda kalmayacaksınız – tek veya çift kapaklı bir gardırop, iki kapaklı veya dört kapaklı veya siyah bir gardırop ya da masif meşe arıyorsanız, hepsini JYSK’da bulacaksınız. Depolama veya daha geleneksel bir seçim söz konusu olduğunda, İskandinav iç tasarımınızı canlı tutun. Modern tasarımları tercih ediyorsanız parlak bitişli şık sürgü kapılı gardıroplar da dahil olmak üzere seçebileceğiniz çok çeşit var.