YARATICI EVLER İÇİN VİNİL MASA ÖRTÜLERİ

Evde çocuklar varsa veya özellikle el işi aktivitelerinden hoşlanıyorsanız, vinil masa örtüsü tam size göredir. İster öğleden sonra yemek pişiriyor olun, ister boya ve kağıt çıkarmış olun, bir vinil masa örtüsü kullanmak, masanızı herhangi bir dökülmeye karşı korumaya yardımcı olacaktır ve bunlar meydana gelirse bile, vinilin temizlenmesi çok kolaydır. Bu yararlı özellik, ailenizde dağınık yiyiciler varsa da işe yarar! Vinil masa örtülerimiz çiçekli, çizgili ve geometrik desenler de dahil olmak üzere birçok farklı tasarımda mevcuttur, mağazadan satın alınabilir ve ihtiyaçlarınıza göre kesilebilir.

6 ürün
  6 ürün

  VİNİL BİR MASA ÖRTÜSÜ İLE YARATICI OLUN

  Bir vinil PVC masa örtüsü, öğleden sonralarını yemek yapmakla geçirmek veya bir sanat projesi içinde kaybolmak için için idealdir. Keten göre, bu suya dayanıklı alternatifler üzerindeki kirler kolayca silinir. Şık baskılar ve tasarımlarla masa örtülerimiz harika bir dekoratif özellik sunabilir. Vinil masa örtülerimiz sipariş üzerine kesilir, böylece masanız için mükemmel, özelleştirilmiş boyutu elde edebilirsiniz, 140 cm genişliğinde sadece metre başına ödeme yapabilirsiniz. Geleneksel kumaş masa örtülerini tercih ediyorsanız, şeffaf bir PVC seçeneğini tercih edin ve kullanmadığınız zamanlarda kaldırın. Hoş çiçekler, çizgiler, modern geometrik desenler veya yazılar da dahil olmak üzere çok çeşitli baskılar ve tasarımlar arasından seçim yapın - tarzınıza uyan mükemmel masa örtüsünü bulun - ister klasik bir görünümden hoşlanıyor olun, ister trendleri takip etmek isteyin, birçok seçenek mevcuttur. Vinil masa örtüleri, iç ve dış mekan masalarınızı dökülmelere karşı korudukları ve dekorasyonlarınıza uygun bir renk patlaması eklemeye yardımcı oldukları için yaz partileri için de harikadır.

  VİNİL MASA ÖRTÜSÜNÜN FAYDALARI

  Dayanıklılık – Vinil masa örtüleri, yüzeylerine uygulanan basınca dayanacak şekilde tasarlanmıştır, çizilmeye karşı dayanıklıdır, bu nedenle çocuklar boyama yapıyorsa endişelenmenize gerek yoktur. 

  Temizlemesi kolay – Çoğu vinil örtüyü temizlemek son derece kolaydır, suya dayanıklıdır, bu nedenle beklenmeyen dökülmeler alttaki masaya zarar vermeden hızla temizlenebilir.