TANEModüler köşe TANE orta koyu kum rengi
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Modüler bahçe takımı için orta modül. Çelik. Nem emmeyen hızlı kuruyan süngerden minderler. Kılıf suya ve lekeye dayanıklıdır ve UV korumalıdır; bu sayede rengin solması önlenir. Modüler bahçe takımı için orta modül. G73 x Y69 x D92 cm
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 73 cm, Yükseklik: 69 cm, Derinlik: 92 cm |
|---|---|
| Oturma yüksekliği | 41 |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 76 cm, Uzunluk: 123 cm, Yükseklik: 37 cm |
| Ağırlık | 12 kg |
| Malzeme | İskelet: Çelik, Arka: Poliüretan köpük, Oturma yeri: Poliüretan köpük, Ayaklar: Polietilen |
| Ayak başlığı | Polietilen |
| Minder | |
| Koltuk minderi | Kumaş: %90 polipropilen/%10 polyester, Dolgu: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 20 kg/m³, İç minder: Textiline (polyester/PVC), Yıkama: Hayır, Ağartıcı: Ağartma yapılmaz, Tamburlu kurutma: Kurutma makinesinde kurutmayın, Ütüleme: Ütülenemez, Kuru temizleme: Kuru temizleme yapmayınız, Talimat: Sadece leke temizliği |
| Sırt minderi | Kumaş: %90 polipropilen/%10 polyester, Dolgu: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 20 kg/m³, İç minder: Textiline (polyester/PVC), Yıkama: Hayır, Ağartıcı: Ağartma yapılmaz, Tamburlu kurutma: Kurutma makinesinde kurutmayın, Ütüleme: Ütülenemez, Kuru temizleme: Kuru temizleme yapmayınız, Talimat: Sadece leke temizliği |
| Özellik | Hızlı kuruyan kılıf, Çabuk kuruyan köpük, su ve havanın kolayca geçişine izin veren açık hücreli yapısı sayesinde hava koşullarına dayanıklıdır. Köpük, suyu hızla boşaltır ve kurur, bu da küf oluşumunu önlemeye yardımcı olur. |
| İşlem | Toz boya kaplama, metalin aşınmaya ve paslanmaya karşı korunmasına yardımcı olur. Toz boya kaplama, metale koruyucu renkli bir toz tabakası uygulama işlemidir. |
| Renk | Koyu Kum rengi |
| için test edildi | 110 kg |
| Bakım gerektirmez | Evet |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Bakım | Bakım gerektirmez. Su ve yumuşak sabunla temizleyin. |
| Saklama | Kışın içeride saklayın |
| Kullanım | Dış mekan |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.


