ONDRUPUzanma koltuklu köşe kanepe ONDRUP 3 kişilik gri
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Çelik ve polirattandan uzanma koltuklu 3 kişilik bahçe kanepesi. Ters çevrilebilir. Dayanıklı, dokuma yapılı kılıfa sahip minderler dahil. G187 x Y76 x D50/159 cm
Özellikler
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 187 cm, Yükseklik: 76 cm, Derinlik: 159 cm |
|---|---|
| Oturma yüksekliği | 44 |
| Sandalye kolçak yüksekliği | 61 cm |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 73 cm, Uzunluk: 179 cm, Yükseklik: 42 cm |
| Ağırlık | 33 kg |
| Malzeme | İskelet: Çelik, Arka: Polirattan hafif, sentetik hasırın bir türüdür. Sağlam, UV korumalı ve hava koşullarına dayanıklıdır. Polirattan hafif, sentetik hasırın bir türüdür. Sağlam, UV korumalı ve hava koşullarına dayanıklıdır. Polirattan hafif, sentetik hasırın bir türüdür. Sağlam, UV korumalı ve hava koşullarına dayanıklıdır. |
| Ayak başlığı | Polipropilen |
| Minder | |
| Koltuk minderi | Kumaş: %100 polyester, Dolgu: Poliüretan köpük/%100 polyester, elyaf, Köpük yoğunluğu: 23 kg/m³, İç minder: %100 polipropilen, Yıkama: 30°C, Ağartıcı: Ağartma yapılmaz, Tamburlu kurutma: Kurutma makinesinde kurutmayın, Ütüleme: Ütülenemez, Kuru temizleme: Kuru temizleme yapmayınız, Talimat: Her zaman ayrı yıkayın, Yıkamadan önce fermuarı kapattığınızdan emin olun, Yıkanabilir kılıf |
| Sırt minderi | Kumaş: %100 polyester, Dolgu: %100 polyester elyaf, İç minder: %100 polipropilen, Yıkama: 30°C, Ağartıcı: Ağartma yapılmaz, Tamburlu kurutma: Kurutma makinesinde kurutmayın, Ütüleme: Ütülenemez, Kuru temizleme: Kuru temizleme yapmayınız, Talimat: Her zaman ayrı yıkayın, Yıkamadan önce fermuarı kapattığınızdan emin olun, Yıkanabilir kılıf |
| Kişiler | 3 |
| Özellik | Tersine çevrilebilir |
| İşlem | Toz boya kaplama, metalin aşınmaya ve paslanmaya karşı korunmasına yardımcı olur. Toz boya kaplama, metale koruyucu renkli bir toz tabakası uygulama işlemidir. |
| Renk | Gri |
| için test edildi | 330 kg |
| Dahil | Kaliteli dayanıklı kaplama minder |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Bakım | Su ve yumuşak sabunla temizleyin. |
| Saklama | Kışın içeride saklayın |
| Kullanım | Dış mekan |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
İncelemeler
Super
Sofa bardzo ładna, wydaje się solidna, wzmocniona rurkami, poduszki twarde, pokrowce zdejmowane, złożyłam ją sama i nie miałam żadnego problemu ze śrubami. Każdy element ponumerowany co bardzo ułatwia złożenie.
Ad: Sylwia
Schlechte Qualität von Materialen
Die Schrauben Metall ist zu weich. Ich musste alle Schrauben wechseln. Andernfalls würde das Sechseck im Inneren beschädigt werden. Ich empfehle dieses nicht.
Ad: Andrii
Puutarhasohva divaani
Tukeva. Hyvän laatuinen. Suosittelen.
Ad: Ulla
Soffa
Den va bra Inte då svår å sätta ihop. Kommer till bra använing Skön å sitta i
Ad: Jeanette
Recomand
Am achizitionat aceasta canapea pentru o terasa si sunt foarte multumita! Montajul a fost relativ usor, se poate folosi o autofiletanta daca aveti la indemana pentru a termina mai rapid. Arata foarte bine si pare rezistenta.
Ad: Andra
Puutarhasohva divaanilla
Kätevä ja kestävä sohva pieneen tilaan. Ollut nyt 3 vuotta käytössä, kestää ympäri vuoden ulkona. Istuinosa melko kapea kun sohvan omat selkänojatyynyt käytössä, ovat niin muhkeat.
Ad: Soffa
Foarte bun
Usor de asamblat, solid
Ad: Levi
très bon produit
Excellent rapport qualité/prix va parfaitement sur mon balcon, matériel robuste, facilité de montage, je recommande vivement.
Ad: Paul
Отличен
Диванът е чудесен, много съм доволна. Точно това, което ми трябваше.
Ad: Цветелина
Puutarhasohva divaanilla
Tuote on hyvä siinä voi jopa nukkua ja hyvin. Kannatti ostaa!
Ad: Ilona
Teslimat
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.


