NIMTOFTEOfis sandalyesi NIMTOFTE siyah suni deri/siyah
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Aksesuarları hatırla
NIMTOFTE ofis sandalyesi, gün boyunca iyi destek sağlayarak odaklanmanızı kolaylaştırır. Ofis sandalyesi, uzun çalışma saatlerinde rahat kalmanıza yardımcı olan ayarlanabilir ve destekleyici bir sandalyedir. Kolçakları sayesinde doğru oturma pozisyonunu destekler ve saatlerce rahat oturmanızı sağlar. Sandalye siyah suni deri ile kaplıdır.
G57 x Y92-102 x D64 cm
Özellikler
- Kademesiz eğim mekanizması: Vücut hareketlerini takip eder
- Dikey konumda eğim kilidi: Duruşu sabitlemek için sandalye kilitlenebilir
- Ayarlanabilir yükseklik: Boyunuza ve oturma pozisyonunuza göre ayarlanabilir
- Güvenlik tekerlekleri: Sandalye kullanılmadığında otomatik olarak kilitlenir
- Suni deri: Leke tutmaz ve temizliği kolaydır
Kademesiz eğim mekanizması
Sırt ve oturma kısmı, geriye yaslandığınızda vücut hareketlerinizi takip edecek şekilde hafifçe eğilir. Bu, doğal oturma pozisyonunu destekler ve daha uzun süre rahat kalmanıza yardımcı olur. Ayrıca eğim direncini artırarak veya azaltarak yaslanma sertliğini ayarlayabilirsiniz.
Dikey konumda eğim kilidi
Çalışma sırasında daha dengeli ve sabit bir oturma pozisyonu için mekanizmayı dik konumda kilitleyebilirsiniz.
Ayarlanabilir yükseklik
Sandalye yüksekliğini boyunuza ve oturma alışkanlığınıza göre ayarlayabilirsiniz. Ayakların yere tam basması ve kolların masa ile aynı hizada olması konforu artırır.
Güvenlik tekerlekleri
Tekerlekler, basınç duyarlı fren mekanizmasına sahiptir. Sandalye kullanılmadığında otomatik olarak kilitlenir. Oturduğunuzda veya ağırlık uygulandığında tekerlekler serbest hale gelir.
Suni deri
Sandalye, leke tutmayan ve temizliği kolay olan suni deri ile kaplıdır. Genellikle poliüretandan üretilir ve deri görünümü kazandırılır.
Özellikler
| Malzeme | Suni deri (PU/poliüretan), Köpük, PP (polipropilen), Kontrplak, Poliamid, Çelik |
|---|---|
| Malzeme | Oturma yeri: Suni deri (PU/poliüretan), Köpük, Kontrplak, Arka: Suni deri (PU/poliüretan), Köpük, Kontrplak, Kolçak: PP (polipropilen), Ayak: Poliamid |
| Oturma yeri | Dolgu: PU (poliüretan), Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 60 kg/m³ |
| Yıldız taban | Poliamid |
| Sırt dayanağı | Kumaş: PU (poliüretan), Köpük malzemesi: Köpük, Köpük yoğunluğu: 16 kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: PP (polipropilen) |
| Dolgu malzemesi | Oturma yeri ve arka |
| Renk | Siyah |
| İşlev | Ayarlanabilir eğim gerginliği, Gaz asansör, Tekerlekler basınca duyarlı bir fren mekanizmasına sahiptir. Güvenlik nedeniyle tekerlekler sandalye kullanılmadığında otomatik olarak kilitlenir. Oturduğunuzda veya koltuğa ağırlık uyguladığınızda tekerleklerin kilidi açılır. |
| Özellik | Yüksekliği ayarlanabilir |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 57 cm, Yükseklik: 92-102 cm, Derinlik: 64 cm |
| Oturma yüksekliği | 42-52 |
| Oturma derinliği | 41 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 28 cm, Uzunluk: 62 cm, Yükseklik: 59 cm |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100% |
| Ağırlık | 13 kg |
| için test edildi | 110 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
İncelemeler
FOTOLIU
CALITATE SI CONFORT LA PRET ACCEPTABIL!
Ad: FISCALEANU CAMELIA DORINA
ujdzie
Niestety, ale po ponad dwóch miesiącach użytkowania minimum 5h dziennie zaczął trzeszczeć jak wstaje, siadam lub jak mocniej odchylam się, ważę 70kg. Nie wiadomo skąd te trzaski i ciężko gdziekolwiek wpuścić trochę samu.
Ad: użytkownik
Bureaustoel
Ik heb deze bureaustoel nu al ongeveer 2 jaar en hij zit inmiddels ook echt niet meer lekker en mijn rugklachten zijn door deze bureaustoel alleen maar erger geworden. En de veer van deze bureaustoel zakt heel erg snel in hij schuift ook heel erg stroef en de wieltjes bewegen niet goed. Dus ik zou deze bureaustoel zeker niet aanraden ondanks de redelijke prijs zou ik hem nog steeds niet aanraden om door iemand te laten kopen.
Ad: anoniem
Pozitívne
Za tú cenu veľmi dobre. Sme spokojný
Ad: Majo
Grei stol, til fin pris.
Enkel å sette sammen og god å sitte i. Helt super for min bruk. Har ikke fått brukt den så mye selv siden den ene katta mi har lagt sin elsk på den❤️
Ad: Mona Skaldebø
Scaun birou f bun
Produsul face toți banii....de montează ușor și este confortabil....merita
Ad: Silviu
Bureaustoel
Zeer goed
Ad: Devriese Paul
Nimtofte - kožená židle
S výrobkem jsem spokojený, sestavení židle bylo jednoduché a intuitivní. Není nač si stěžovat. Spokojenost.
Ad: Ivo Mašek
Крісло офісне NIMTOFTE
Крісло прослужило 3 роки. Обивка не протерлася, хоча працював у ньому багато. Нічого не зламалося і газліфт працює досі. Навіть на час покупки воно було порівняно дешевшим і мало чудовий вигляд на свої гроші. Сидіння звісно просиділося і в ньому вже не витримував за цей час довго. Але як базове місце ввечері посидіти за комп'ютером чи робити уроки дитині - варіант супер. За свої гроші дійсно чудове і міцне, якщо у вас вага до 80-85 кг.
Ad: Владислав
Isabel
Relación calidad/precio correcta, fácil de montar.
Ad: Isabel
Teslimat
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
