VILDSUNDBerjer VILDSUND kırık beyaz peluş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
| Tür | Berjer |
|---|---|
| Malzeme | Köpük, Kontrplak, Polyester, Masif kauçuk ahşap |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Kontrplak, Polyester, Arka: Köpük, Kontrplak, Polyester, Kolçak: Köpük, Kontrplak, Polyester, Ayak: Masif kauçuk ahşap, Çelik |
| İskelet | Kontrplak |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 22 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 22/16 kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 22/16 kg/m³ |
| Ayaklar | Masif kauçuk ahşap |
| Tabure koltuğu | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 22 kg/m³ |
| İşlem | Vernik |
| Dolgu | %100 polyester, %100 köpük |
| Dış kumaş | %100 polyester |
| Renk | Kırık beyaz, Doğal meşe |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 91 cm, Yükseklik: 98 cm, Derinlik: 88 cm |
| Oturma yüksekliği | 43 |
| Oturma derinliği | 53 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 84 cm, Uzunluk: 92 cm, Yükseklik: 84 cm |
| Ağırlık | 23 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Paket sayısı | 1 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100% |
| Makinede yıkama | Hayır |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Käyttökokemus
Kuten arvata saattaa, vaalea pörrökangas ei kestä käyttöä. Parin kuukauden melko vähäisen käytön jälkeen tuoli on tummunut. Ei ole istuttu farkuilla, uusilla tummilla vaatteilla tai muuten erityisen värjäävillä vaatteilla. Suojasuihkettakin tietysti käytettiin. Tuoli sopii siis lähinnä koristeeksi, vaikka istumamukavuus ok.
Ad: MM
Świetny
Nic dodać nic ująć fotel jest gigantyczny i mega przyjemny
Ad: Andrzej
Świetny
Nic dodać nic ująć fotel jest gigantyczny i mega przyjemny
Ad: Andrzej
Křesla
Doporučuji, kvalita a rychlé dodání super. Kurýři naprosto úžasný, velká pochvala. Děkuji a zase něco objednám. 1000% spokojenost
Ad: Zuzana
Kellően kemény, tartja a hátat
Szerintem ideális választás, bár olyan családba ahol a gyerek szereti a bútorokra kenegetni a csokit, nem ajánlanám! : D A takarítása nem túl egyszerű, olyan mintha egy báránybundát akarnál kitisztítani. Ha vigyázva van rá, akkor viszont nagyon komfortos lehet évekig.
Ad: Hajdú Lajos
Super
Coś pięknego. Polecam. Wygodny i pięknie wykonany.
Ad: Rafał
Křeslo.
Kvalitní výrobek.
Ad: Vladimíra
Kreslo Vildsun
Velké křeslo. Pohodlně se na něm sedí. Moc pěkný.
Ad: Světlana
Křeslo VILDSUND
Opravdu krásný ušák, příjemný na sezení, potah ve stylu beránka je parádní. Koupeno i s podnožkou, která dělá sezení ještě pohodlnější. Určitě doporučuji
Ad: Jitka
Super fotoliu
Am achiziționat 2 buc pe alb.... Sunt superbe
Ad: Ionelia
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
