GULDBJERGTekli koltuk GULDBJERG koyu kum rengi kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
| Tür | Bahçe koltuğu |
|---|---|
| Malzeme | Köpük, Kontrplak, Polyester, Poliüretan köpük, Çelik |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Kontrplak, Polyester, Çelik, Arka: Köpük, Kontrplak, Polyester, Çelik, Ayak: Köpük, Kontrplak, Polyester, Çelik |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 28/28 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 28/28/18/18 kg/m³ |
| Renk | Koyu Kum rengi |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 54 cm, Yükseklik: 80 cm, Derinlik: 79 cm |
| Oturma yüksekliği | 42 |
| Montaj durumu | Montajlı |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 79 cm, Uzunluk: 88 cm, Yükseklik: 57 cm |
| Ağırlık | 12 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Paket sayısı | 1 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100% |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Mestermű
Nagyon sokáig vártam erre a fotelra, folyamatosan készlethiány volt. De megérte várni! Szerettem volna valami fiatalos, különleges formájú fotelt a nappaliba. Ez pontosan az! Mindenkinek (fiatal és idős) nagyon tetszik ... egészen addig, amíg nem ülnek rá :))) De ezt tudtam a korábbi értékelésekből is, hogy kényelmetlen. Ennek is van előnye, azokat a vendégeket, akiktől hamarabb szeretnék elköszönni, erre a fotelre ültetem :)
Ad: Nikolett
Flotte
Flotte stoler til en rimelig pris. Harde å sitte på, men et nydelig møbel
Ad: Maylen
Nowy zakup
Miałam pewne obawy czy dobrze skomponuje sie z innymi meblami i wykonczeniem raczej mnimalistycznym. Wyglada super , i wazne jest bardzo wygodne. Polecam.
Ad: Bożena
Midtpunkt
Kjempe lekker stol som virkelig stjeler oppmerksomheten i rommet. Får mange komplimenter og spørsmål om denne stolen fra de som er på besøk. Overraskende god å sitte i også! Solid stoff og god kvalitet!
Ad: Maren
Tøffe stoler, men..
Veldig kule stoler, men de gikk i retur pga knallharde å sitte på…
Ad: Trude
Fotel genialny
Czytając opinie mialam mieszane odczucia. Zakupiłam w ciemno. Jest genialny. Forma przyciaga uwagę. Wyglada na bardzo drogi. Kupilam też do niego pufę w sklepie. Jestem mega zadowolona. Polecam niezdecydowanym.
Ad: Sylwia
Very nice design
The design of this chair it’s very nice, unfortunately the color it’s not so easy to fit. Why don’t exists on standard colors too, light grey, dark grey or black? Will be for sure very good and many persons will want to buy. Only in this color it’s limited at a few styles. It's a pity it doesn't come in other colors, they will definitely sell out very quickly.
Ad: Allure
Prachtige stoel
Heel blij met deze stoel. Precies wat ik zocht. Super mooie stoel. Ik vind hem in echt veel mooier :)
Ad: Sarah
Прекрасно
Много е красиво, заслужаваше си чакането и ниската наличност. Вписа се много добре в интериора.
Ad: Петя Колева
Hieno tuoli
Kaunis tuoli, ostin sen ennen tarjousta normaalilla hinnalla. Kova istua, mutta ei siihen tarvitse upotakkaan. Hyvä ostos
Ad: Rania
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
