İskandinav tasarımı sehpalar

Bir orta sehpa, çoğu zaman kanepenin önüne yerleşerek yaşam alanınızın odak noktası haline gelir. Bu sebeple tarzınıza ve dekorunuza uygun olanı seçtiğinizden emin olmalısınız. Sehpalarımız hoş görünmenin yanı sıra, kullanışlı özelliklere de sahiptirler. Çoğu alt kısmında raflar, çekmeceler ve hatta yerleşik dergi standları içerir.

Oturma odası tasarımınıza ilham verecek harika tarzlardaki orta sehpalar için sayfamızı inceleyin.

Ev dekorunuzu canlandıracak orta ve yan sehpalar

Çay fincanınızı koyacak bir yere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? İç tasarımınıza uygun, kaliteli bir yan veya orta sehpa seçin.

Yan sehpalar, mevcut mobilyalarınıza kolaylıkla uyum sağlayan dekoratif ve uygun fiyatlı parçalardır. Orta sehpalarsa, sadece içeceğinizi koyduğunuz bir yerden çok daha fazlasıdır. Klasik tasarımlardaki bu merkezi oturma odası parçaları, trendleri aşar ve her evin temel bir parçası olur. Şık ve modern bir oturma odası yaratmak için uyumlu TV üniteleri, konsollar ve büfeler edinebilirsiniz. Zigon masalar, bir orta sehpanın büyük kaldığı küçük bir oturma odası için idealdir. Mermer, meşe, cam veya desenli ahşap yüzeyli yuvarlak veya dikdörtgen masalar arasından seçim yapın. Metal sehpa veya orta sehpalar, endüstriyel veya modern tarzdaki iç tasarımlarla uyumludur ve çarpıcı bir görünüm yaratır. Alternatif olarak, İskandinav tasarımını ortaya koyan, geleneksel ve zamansız bir masa için, rustik ahşap, meşe veya çam tercih edin.

İster retro ister modaya uygun isterse lüks orta sehpalar tercih edin, online veya fiziksel JYSK mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz.