Yatak odanıza konfor ve stil katacak karyolalar

Karyolalar, yatak odası dekorasyonunun en temel mobilyalarındandır. Odanızı daha şık bir görünüme kavuştururken aynı zamanda uykunuzu desteklerler. JYSK'da yatak başlığı olmayan minimalist karyolalardan, romantik görünümlü metal çubuklu karyolalara, dokuma kaplamalı karyolalara ve ahşap karyolalara uzanan geniş bir ürün yelpazesi bulacaksınız. Yatak çerçeveleri farklı renk ve malzemelerde mevcuttur, gri, doğal kahverengi ve beyaz gibi çeşitli renk seçeneklerini içerir. Yatak odanız için 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 180x200 cm gibi farklı boyutlar arasından modern ve dayanıklı bir yatak seçebilirsiniz.

Sağlam ve kaliteli karyola iskeletlerimiz uzun yıllar dayanır. JYSK'nın bazı karyola çerçeveleri, yatağın altında gömme çekmeceli pratik depolamaya bile sahiptir. Çekmeceli depolama alanları, nevresim takımlarınız, battaniyeleriniz veya misafir yastıklarınızı kolayca saklayabileceğiniz, zahmetsiz bir kullanım sunar. Yatak odanızda bütünlük yaratmak için komodin ve şifonyerlerimize göz atabilirsiniz. Karyolalarımızın çoğu uyumlu bir setin parçasıdır.

İskadinav stili şık karyolalar

Eğer İskandinav stili yatak odası mobilyası arıyorsanız doğru yerdesiniz! Ahşap karyolalarımızın tamamı, güzel görünen basit bir tasarıma ve kullanışlı, yerleşik saklama alanlarına sahiptir. İskandinav iç dizaynını evinizde yaşatmak için karyola tasarımlarımızdan ilham alabilirsiniz. Farklı dokuların karıştığı şık tasarım, yatak odanızda sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. Ne de olsa yatakta oldukça fazla zaman geçiriyorsunuz. Bu nedenle karyolanızın harika görünmesinin yanı sıra, amacına hizmet ederek uykunuzda sizlere destek sağlamasına da ihtiyacınız var. İşte bu yüzden JYSK’dan alacağınız karyola sağlam bir yatırımdır.

Yatağınıza uygun ölçüyü seçin

Sadece tercih ettiğiniz stil ve boyutu seçin; tek kişilik karyola, çift kişilik karyola, king veya süper king karyola. Karyolalarımız 90x200, 140x200, 150x200, 160x200 ve 180x200 ölçülerinde tek kişilik ve çift kişilik olarak mevcuttur. Çok çeşitli karyolalarımız arasında zevkinize uygun bir seçenek daima vardır. Yatağınızı güzel bir karyola içerisine yerleştirerek tam istediğiniz gibi bir tarz yaratabilirsiniz. Yataklarımız ve karyolalarımız ayrı satılmaktadır. Yaylı veya visco jel, memory foam, AIR memory foam gibi farklı dolgulara sahip sünger yataklarımızı incelemek için tıklayın. Artık mükemmel bir gece uykusuna hazırsınız!

Mevcut yatağa uygun karyola seçimi

Mevcut yatağınıza uygun bir karyola arıyorsanız, yatağınızın ölçülerini göz önünde bulundurmalısınız. Yatağınızın yeni karyolanızın içine girmesi gerektiğini unutmayın. Bu, yatak ölçülerinizden 4-10 cm daha geniş bir karyola bakmanız gerektiği anlamına gelir. 

JYSK'da karyola modellerimizin yanında yazan ölçü uyumlu olduğu yatak ölçüsünü vermektedir, ürün özelliklerinde yatağın monte edilmiş boyutunun ortalama 7-9 cm daha geniş olduğunu görebilirsiniz. Küçük bir yatak odası için karyola bakıyorsanız, odanızı yerleştirirken kaplayacağı alanı bu ölçüye bakarak hesaplamak faydalı olacaktır. 

Depolama alanlı karyolalar

Her seferinde kaldırıp indirme gerektiren baza çözümleri çoğu zaman kullanılmayan ve gözden uzak tutulmak istenilen eşyaları saklamak için kullanılır. Çekmeceli bir karyolayla elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınız için de alan yaratabilirsiniz. Özellikle küçük bir apartman dairesinde yaşıyorsanız veya sadece ek depolama alanına ihtiyacınız varsa, çekmeceli bir karyola mükemmel bir çözüm olabilir.  Ürün yelpazemizde, bu tür farklı karyola modellerin sahibiz. Bir büyük çekmeceli, iki küçük çekmeceli, çekmeceli ve raflı. Yatak odanıza mükemmel uyum sağlayacak bir model seçin.