Yatak başlıkları ile ekstra konforun tadını çıkarın

Yatak odanızına kişisel bir dokunuş eklemek istiyorsanız şık bir yatak başlığı bunun için en iyi yol olabilir. Yatak başlığı çoğu zaman fark edilmez ancak yatak odanızın estetiği ve işlevselliği üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Döşemeli yatak başlıkları arasından sizin stilinize uyacak seçimi yapın.  Tek kişilik ve çift kişilik boyutlarında, farklı tasarım ve renkte, döşemeli olarak mevcuttur.

Ayrıca bir yatak başlığı, yatakta rahatça oturarak kitabınızı okurken veya en sevdiğiniz TV programlarını soluksuz izlerken başınızı dinlendirmek için ekstra konfor sunar ve yatakta kahvaltı yapmayı seviyorsanız ideal çözümdür. Modern, geleneksel veya minimalist; tarzınız her ne olursa olsun yatak başlığı çeşitlerimiz size alanınızı zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme olanağı sağlar. JYSK'dan bir yatak başlığı seçerek yatak odanıza benzersiz bir dokunuş katın.

Yastığınız olması gereken yerde duracak

Harika bir yatak başlığı ile sade bir bazaya stil katın!

Bazanın mükemmel bir özelliği de yatak başlığını değiştirebiliyor olmaktır. Böylece yeni bir görünüme yeni bir yatak satın almadan ulaşabilirsiniz. Yatak odanızına kişisel bir dokunuş eklemek istiyorsanız şık bir yatak başlığı en iyi yol olabilir. Hatta yeni yatak başlığınızı çeşitli nevresim takımları, örtüler ve minderlerle dekore ederseniz odanızı oldukça makul bir bütçeyle birkaç saat içinde baştan yaratabilirsiniz. 

Yatak başlığınız yatağınıza direkt olarak monte edilebilir veya belki de daha sabit olması için yatağınızın arkasındaki duvara sabitlenebilir. Divan yatağınıza veya yatak setinize uyacak yatak başlığını mağaza veya online’daki ürünlerimizden seçin.