ENGBLOMMEYatak örtüsü ENGBLOMME 220x240 koyu kum rengi
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Aksesuarları hatırla
| Malzeme | %100 polyester (%50 geri dönüştürülmüş) |
|---|---|
| Dolgu | %100 polyester (%100 geri dönüştürülmüş) |
| Makinede yıkama | 30°C hafif yıkama |
| Ağartıcı | Ağartma yapılmaz |
| Tamburlu kurutma | Kurutma makinesinde kurutmayın |
| Ütüleme | * Ütülenebilir, düşük sıcaklıkta (maks. 110ºC) |
| Kuru ve yaş temizleme | Kuru temizleme yapmayınız |
| Talimat | Her zaman benzer renklerle yıkayın |
| Boyut | Genişlik: 220 cm, Uzunluk: 240 cm |
| Dolgu ağırlığı | 100 g/m². |
| Ön ağırlık | 250 g/m². |
| Arka ağırlık | 70 g/m². |
| Dolgu ağırlığı | 530 g |
| Kılıf ağırlığı | 1708 g |
| Renklendirme metodu | Boyalı |
| Özellik | Velur |
| Desen | Düz |
| Renk | Koyu Kum rengi |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recomand
Frumoasă, rezistentă la spălări dese , merită achiziționate si pernele ! Un set frumos!
Ad: Cecilia
ENGBLOMME Κουβερλί ENGBLOMME 220x240 σκούρο άμμου
Υπέροχο σε ποιότητα, σε μέγεθος και σε χρώμα!!!
Ad: ΧΡΥΣΑ
Cea mai bună
Cea mai bună cuvertură pentru pat. Am și pe roz de câțiva ani și a rezistat la nenumărate spălări. Și acum arată ca nouă. Am cumpărat-o pe cea nisipie doar ca să mai schimb decorul în dormitor. Se spală frumos, nu este nevoie să o calci, nu se șifonează când stai pe ea. Am și pernele pentru spate în ambele variante de culori. Și ele foarte bune și practice.
Ad: Eliza
Ottimo prodotto
Ottimo prodotto, non conoscevo i tessili di Jysk e ne sono rimasto molto soddisfatto.
Ad: Saverio Capri'
Överkast
Fint och mjukt överkast, fint färg i beige
Ad: Nelly
Много качествена кувертюра.
Много качествена кувертюра.
Ad: Дияна
Покривало
Дуже задоволені якістю, розміром, фактурой та кольором. Особливо приємно було придбати по акційній ціні) Раджу! Не пошкодуєте!
Ad: Михайло
Кувертюри
Купените от мен кувертюри от ЮСК са изключително качествени, меки, удобни и красиви,същевременно са и практични. Напълно отговарят на размерите и цветовете. За пореден път пазарувам от ЮСК и аз и семейството ми сме винаги доволни,включетелно и от обслужването,
Ad: Снежа
Sängöverkast
Det är ett riktigt bra material med perfekt färg och kvalitet. Jag älskar det och tanken är att jag kunde reservera det och hämta det i butiken. Men det enda problemet är att när någon beställer ska det vara snyggt och personligt förpackat, vilket personalen inte görde. Det känns trevligt när någon beställer och får paketet i fin förpackning. Annars älskar jag produkten och Jysk.
Ad: Nabila
Bedspread
Good size and the colour is perfect. There are some marks from the packaging, I'm waiting to see if they go now that the bedspred is on the bed.
Ad: Catherine
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.