TAULOVBar taburesi TAULOV bej kumaş/krom
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
| Malzeme | Köpük, Kontrplak, Polyester, Çelik |
|---|---|
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Kontrplak, Polyester, Çelik, Arka: Köpük, Kontrplak, Polyester, Ayak: Çelik |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 24 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 24 kg/m³ |
| Dolgu malzemesi | Oturma yeri ve arka |
| Renk | Bej, Krom |
| İşlev | Gaz asansör |
| Özellik | Yüksekliği ayarlanabilir |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 53 cm, Yükseklik: 83-104 cm, Derinlik: 45 cm |
| Oturma yüksekliği | 62-83 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 47 cm, Uzunluk: 56 cm, Yükseklik: 28 cm |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100% |
| Ağırlık | 8 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
barkruk
heel tevreden
Ad: Rita Cornillie
dobra
Dobra
Ad: dobra
Magnifique
Je suis surprise de la qualité. Je suis ravie
Ad: CHRISTELLE
Top
Facile à monter et confortable !
Ad: Emilie
Elegante e leve
Comprei dois bancos para um balcão na cozinha. São bastante leves para manusear e têm uma construção robusta o suficiente para a sua utilização. Regulação de altura é bastante fácil. O acabamento cromado dá-lhe um acabamento sofisticado. No geral, têm uma boa relação qualidade/preço.
Ad: José
Gerard
Perfeito e ideal para minha mesa de altura ajustável. Exatamente o que eu procurava: moderno e em promoção por um ótimo preço. Boa qualidade e fácil de montar. Recomendo.
Ad: Gérard
Odličan proizvod
Jako zadovoljni ,boja sedela prelepa bež ,uklapa se u enterijer. Svaka preporuka za barsku stolicu ,za kutak za uživanje
Ad: Sandra
TAULOV ΣΚΑΜΠΌ
Όπως ακριβώς το ήθελα! Πανεύκολο στη συναρμολόγηση, άνετο και πολύ όμορφο οπτικά! Σε μπεζ χρώμα το πήρα και σκέφτομαι να το αδιαβροχοποιήσω.
Ad: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΑΡΔΗ
Snygg och skön stol
Otroligt fin och skön stol, passar perfekt vid köksön. Lätt att montera och står stadigt. Höj och sänk funktionen funkar superbra. Stort spann på höj och sänk så går att reglera bra efter resp möbel.
Ad: Jennie
Chaise de bar
Commande facile, rapide; Très bonne qualité pour le moment, a voir dans le temps. Installation facile
Ad: Didier
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.