Bahçe koltuk takımlarımızla konfor yaratın

Rahat bir koltuk takımı ile oturma odanızın konforunu bahçeye taşıyarak güzel anılar biriktireceğiniz bir yaza hazırlanın. Bahçe için oturma mobilyaları ve kanepeler, rahat ve dinlendirici yaz akşamlarında, şık bir ortam yaratmak için ideal seçimdir. JYSK'da herkesin zevkine veya tarzına uygun farklı boyut, malzeme ve tasarımlarda kaliteli koltuk takımları sunuyoruz. İster ihtiyacınız uzanma koltuklu ve berjerli bir köşe takımı ister büyük bir kanepe veya 2 kişilik bir takım olsun, JYSK'da çok çeşitli hoş bahçe mobilyaları bulacaksınız. Yeni lüks koltuk takımlarımız metal, çelik, sert ahşap, rattan ve çok daha fazlasının birleşiminden oluşuyor. Şık ve sağlam bahçe koltuk takımlarımızı satın almak için online alışveriş yapın veya size en yakın JYSK mağazasını ziyaret edin.

Geniş aileler için bahçe koltuk takımları

Teras veya verandanız için hasır görünümğ zamansız bir bahçe mobilya takımına ihtiyacınız varsa JYSK sizin için doğru yerdir. Masif bahçe kanepelerimiz, sandalyelerimiz ve masalarımız ülkenin en büyük (ve en mükemmel) bahçelerinden bazılarını süsleyerek dış mekan alanına şık, pratik ve uzun ömürlü bir çözüm sunar. Koltuk takımları, klasikten moderne, çeşitli tasarımlarda mevcuttur. Sert ahşaptan yıl boyunca bakım gerektirmeyen, sağlam metal ve polirattan mobilyalara kadar çeşitli bahçe koltuk takımları, ilave konfor için dayanıklı minderler ve dayanıklı kılıflarla mevcuttur. En iyi indirimler için bahçe mobilya günlerimizi takip edin.

Şık rattan ve polirattan koltuk takımları

Dış mekanınızda çok fazla boş alanınız varsa, konforlu bahçe mobilya fikirleri için başka yere bakmayın. Dış mekanınıza farklı bir hava katan çeşitli mobilya takımlarımız arasında sizler için bir seçenek vardır. İhtiyaçlarınıza uygun rattan, polirattan, ahşap ve demir gibi farklı malzemeler arasından seçim yapabilirsiniz. Rattan koltuk takımlarımız oldukça popüler bir seçimdir ve hem doğal hem de sentetik versiyonları mevcuttur. Farklı renklerde bulunurlar ve verandanıza hoş bir görünüm katarlar. Satın almadan önce bahçenizi nasıl dekore edeceğinizi, kişisel tarzınızı ve zevkinizigöz önünde bulundurun.

Açık alanlarınızda maksimum konfor

Tatlı yez esintisi eşliğinde uzanacağınız koltuğun konforunu arttırmak için son dokunuşarı unutmayın. Bahçenizin ambiyansını değiştirecek aksesuarlar. Zarif fenerler, rustik kilimler, şık saksılar, yumuşak dış ve iç mekan minderleri ve rahat örtüler, sıradan ama konforlu bir verandayı benzersiz bir mekana dönüştürecektir. Bahçenizi davetlere ev sahipliği yapacak veya rahatlayabileceğiniz bir alana dönüştürün, seçim sizin.

FSC-Sertifikalı mobilyalar

Bahçe mobilyaları JYSK’un temel uzmanlıklarından biridir. Avrupa’nın en büyük bahçe mobilyası perakendecileri arasındayız. Bu nedenle, sürdürülemez ve yasa dışı ağaç kesimi ve yakımı ile mücadele etmek için aktif olarak çalışıyoruz. 2006’dan beri JYSK, FSC Danimarka’nın bir parçasıdır ve FSC etiketi tüm ahşap bahçe mobilyalarımızda bulunur (FSCTM N001715). Orman Yönetim Konseyi kısaltması olan FSC, hayvan ve bitki yaşamının dikkate alındığı, sürdürülebilir ormancılıktan kaynaklanan ahşap ve kağıt için kar amacı gütmeyen bir kuruluş ve etiketleme sistemidir. FSC-sertifikalı ürünler satın aldığınızda, dünyadaki ormanların korunmasına yardımcı oluyorsunuz. Artık, tüm ahşap bahçe mobilyalarımız FSC-etiketlidir.