Açık alanlarınız için yeni bahçe sandalyeleri

JYSK'da bulabileceğiniz pek çok bahçe sandalyesi ile sezon boyunca güzel havanın tadını çıkarın! İster geniş bir bahçe, isterse dar bir balkonunuz olsun konforlu mobilyalar ile harika bir alan yaratabilirsiniz. Hava güzel olduğunda çoğumuz bahçeyi ekstra bir oturma odası veya bir tür yemek odası olarak kullanırız. Bu nedenle kaliteli ve rahat bahçe sandalyelerine sahip olmak önemlidir  JYSK'da SC®-sertifikalı sert ahşaptan, suni ahşaptan, alüminyumdan, plastikten, çelikten ve çok daha çeşitli malzemeden yapılmış bahçe sandalyeleri bulacaksınız. Katlanır sandalye, kolçaklı sandalye, kamp sandalyesi, plaj sandalyesi, tabure, dinlenme koltuğu veya sallanan sandalye mi arıyorsunuz? Çok çeşitli kaliteli ve güzel tasarımlarımız var. Bahçe sandalyelerinize şık bahçe minderleri ekleyerek en iyi konforu elde edebilirsiniz. Elbette bir bahçe masası da satın alabilir ve dış mekanlarınızda keyifli akşam yemeklerine ev sahipliği yapabilirsiniz . Masif ahşap bahçe sandalyelerimiz FSC etiketlidir. 

61 ürün
  61 ürün

  Bahçe sandalyelerinizde rahatlayın

  Bahçe sadece dinlenmek ve rahatlamak için değil, aynı zamanda arkadaşlarınızla barbekü yapmak veya ailenizle akşam yemeği yemek için de idealdir. Bu nedenle bahçe mobilyalarınızın kalitesi ve tasarımı özellikle önemli iki faktördür. Bahçe sandalyesi, akşam veya öğleden sonra keyfini çıkarmanız için rahat olmalıdır. Kitap okurken, sabahları kahvenizi yudumlarken, güneşte veya şemsiyenizin altında çalışırken bahçe sandalyeleri bahçenizin olmazsa olmazıdır. Muhteşem doğanın ve güneş ışınlarının tadını sınırsızca çıkarabilirsiniz.

  Hangi malzemeyi seçmeliyim?

  Bahçe sandalyelerinizin hangi malzemeden yapılmasını istediğinizi düşünürken odaklanmanız gereken birkaç nokta vardır. Bahçe sandalyelerinin plastik, polirattan veya metal gibi bakım gerektirmeyen malzemelerden seçilmesi avantaj olabilir. Bu malzemelerin ortak özelliği minimum bakım gerektirmesidir, sabun ve su ile kolayca temizlenebilirler. Hava durumu ne olursa olsun dışarıda bırakılabilirler.

  Öte yandan, ahşap mobilyaların güzel görünümünü tercih ediyorsanız, daha fazla bakıma hazır olmalısınız, örneğin: ahşabın yağlanması. Ahşabı yağlamazsanız, sonunda yıpranacak ve patina olarak da bilinen gri ve yıpranmış bir görünüm alacaktır. Ahşaba zarar veren bir şey değildir ancak görsel bir tercihtir. 

  Ahşap bahçe mobilyalarının bakımına ilişkin önerilerimiz hakkında daha fazlasını okuyun.

  JYSK, aşağıdaki malzemelerden geniş bir bahçe sandalyesi yelpazesi sunar:

  • FSC® sertifikalı sert ağaç: Akasya ağacı, Okaliptüs ağacı ve tik ağacı
  • Yapay ahşap
  • Alüminyum ve metal
  • Polyrattan / hasır
  • Tekstil
  • Polipropilen (plastik)

  FSC®-Etiketli ahşap sandalyeler

  JYSK’un ahşap bahçe sandalyeleri FSC® sertifikasına sahiptir. Bu etiket, ahşap mobilyalarımızın üretiminde orman kaynaklarını akıllıca kullanıldığının ve üretimin sürdürülebilir ormancılık tarafından yapıldığının güvencesidir.