Bahçeniz için rahat hamaklar ve salıncaklı sandalyeler

Açık havada rahatlamayı seviyorsanız, hamaklarımıza ve salıncak koltuklarımıza bayılacaksınız. Uygun bir mesafede iki ağaca monte edilmesi gerektiğinden, bir hamak hem boyut hem de düzen açısından her bahçeye uygun olmayabilir. Bahçenizde yalnızca bir ağaç varsa ya da terasınız için bir çözüm arıyorsanız JYSK'da hamağa birkaç harika alternatif bulacaksınız! Ağaca monte edilebilen asılı bir salıncak ya da standlı bir salıncak edinmeyi düşünebilirsiniz. Birden fazla kişilik alan istiyorsanız 3 kişilik alana sahip olan salıncak kanepemiz tam size göre! Beyaz makrome tarzı hamak ve salıncaklar, balkonda iyi bir kitap, müzik veya podcast eşliğinde dinlenmek için size ev konforu sağlayacak. En iyi konfor ve rahatlığı elde etmek için asılı mobilyalarınızı minderler , örtüler ve kırlentlerle dekore edebilirsiniz. 

JYSK'dan bir hamak ile derin rüyalara dalın

Masmavi denizleri, bembeyaz kumları ve istediğiniz an gelen kokteylleri ile tatile kaçma ve günleri hamakta tembellik ederken geçirme hayali kurduysanız, yalnız değilsiniz!

Hamakta hafifçe sallanmak, mükemmel bir rahatlama yoludur ve dünyadaki en eski uyku yerlerinden biridir. Bir şezlong daha sofistike bir seçenek gibi görünse de, bahçe hamaklarının verdiği romantik hava, ekstra çabaya değer. Oldukça basit bir prensiple: hamağınızı iki ağaç arasına asın, uzanın ve hafif hafif sallanmanın sizi tatlı bir yaz uykusuna götürmesine izin verin. Oldukça harika değil mi? 

Online hamak çeşitlerimize göz atabilir veya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. 
 

Farklı salıncak ve hamak türleri

  • Hamak: Klasik bir hamak vücudunuza göre şekil alır ve etkili bir rahatlama sağlar. En çok 1 kişi için uygundur ve maksimum 110 kg'a kadar yüke dayanabilir. Hamak hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Bahçede kullanıyorsanız, hamağın ıslanmasına neden olan yağmur ve çiy durumunda içeriye almanız gerekir. Böylece, hamağınızın ömrünü uzatır ve kir, renk bozulması ve küflenmeyi önlersiniz.
  • Salıncak koltuk: Salıncak koltuk, gevşemenin daha sabit ve oturma pozisyonunda gerçekleştiği bir hamak gibidir. Hamak gibi, salıncak koltuk da hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Asılı bir sandalyenin montajı, bir hamaktan daha esnektir çünkü uygun mesafede iki ağaç gerektirmez. JYSK'da iki farklı tipte salıncak koltuk bulacaksınız. Örneğin bir ağaca, balkon ve terastaki bir kancaya, çocukların artık kullanmadığı bir salıncağa veya bir iç mekan kirişine asılabilir. Diğeri ise bir stand üzerinde gelir, böylece herhangi bir yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde yeri değiştirilebilir. 
  • Çok kişilik salıncak koltuk: Bu tip salıncak koltuklar tek kişilik bir salıncak koltuğa benzer ancak daha sağlamdır ve maksimum 300 kg yük ile 3 kişiye kadar taşıyabilir. Asılmamalı, ayakları üzerinde durmalıdır, gerektiğinde bahçede hareket ettirilebilir. Konforlu ve dayanıklı polyesterden yapılmış yastığı dahildir.