Giysi rafının altında antre bankı ve pencerenin altında depolu bank

Doğru antre bankını seçin

Evinizin antresi misafirlerinizi karşıladığınız ilk ve vedalaştığınız son odadır. Bu nedenle hem işlevsellik hem de stil açısından önemli rol oynar. Antre bankı, hoş bir ilk izlenim yaratmanıza yardımcı olabilecek çok yönlü bir mobilyadır.

Birçok seçenek mevcutken, doğru bankı seçmek zor olabilir. Bu kılavuzda, ihtiyaçlarınıza uygun, mükemmel antre bankını bulmanız için size gerekli bilgileri sağlayacağız.

Mükemmel uyumu yakalayın

Birçok antre portmanto ve ayakkabı rafları, şemsiyeler, çantalar ve giysilerle doludur. Banklar, kalabalık bir holde düzen hissi yaratmaya yardımcı olabilir. Tüm dağınıklığı kaldırdığınız zaman, bir antre bankı için ne kadar alanınız var? Bankınızı nereye yerleştireceğinize karar verin, alanı ölçün ve doğru boyutlara sahip bir seçenek aramaya başlayın. Küçük bir koridor dar bir bank gerektirir, bu nedenle bankın giriş çıkışı engellememesi için koridorunuzun uzunluğunu ve genişliğini ölçtüğünüzden emin olmalısınız. 

Ayrıca bankı kimin kullanacağını da göz önünde bulundurmalısınız. Eğer evde çocuklar varsa, alçak bir bank isteyebilirsiniz; yetişkinler içinse daha yüksek bir bank uygun olacaktır.

Büyük aynalı koridor, koyu renkte koridor bankı ve portmanto
VANDSTEDBank VANDSTED siyah
1350,00 TL/adt
1699,00 TL /adt

Malzeme, tarz ve renk

Banklar ahşap, metal ve döşemeli çeşitli malzemelerden üretilir. Her birinin kendine özgü bir tarzı vardır. Ahşap klasik ve zamansızdır. Doğal bir görünüm sunar ve farklı bitişleriyle dekorasyonunuzu tamamlarlar. Metal, evinize modern bir dokunuş yapar. Döşemeli banklar ise çeşitli kumaş ve renkleriyle alanınızı kişiselleştirmenize olanak tanır ve konfor sağlarlar. 
 

Mevcut dekorasyonunuzu tamamlayacak veya kontrast yaratacak renkler seçebilirsiniz. Beyaz, gri veya bej gibi nötr tonlar zamansız bir çok yönlülük sunarken, daha cesur tonlar tarzınızı ortaya çıkarmanıza olanak tanır.

Ayrıca, bankın koridorun bütünü üzerinde yaratacağı etkiyi de aklınızda bulundurun. Açık renkli duvarlara sahipseniz, daha koyu renkli bir bank göze çarpabilir, soft tonlarda bir bank ise karanlık bir holü aydınlatabilir.

Depolama ihtiyaçlarınızı giderin

Birçok antre için ekstra depolama alanı büyük fayda sağlar. Sizin için depolama bir öncelikse, rafları veya koltuğun altında yerleşik bölmesi olan bir bank tercih edebilirsiniz. Bu bölmeleri ayakkabı, çanta, şapka veya eşarplarınızı saklamak için kullanabilir ve koridorunuzu dağınıklıktan kurtarabilirsiniz.

Koltuğun altında açık raflı bir saklama bölmesi bulunan banklar, ayakkabılarınız için alan yaratır ve çamurlu ayak izlerinin evin içine girmesini engeller.

Büyük ayna, halı ve koridor rafı ile koridorda ayakkabılık bankı

Antre dizaynı

Artık antre bankınızı yerleştirdiğinize göre, bu mobilyadan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi düşünün. Birkaç minder veya örtü ile dekore edebilirsiniz. Bankın bölmelerine sepetler yerleştirerek eşarp, şapka ve atkılarınızı da dekoratif şekilde saklayabilirsiniz. 

Arkasındaki duvara bir ayna ve raf asarak lamba, saksı veya anahtarlarınızı koyacağınız bir kase yerleştirerek şık ve kullanışlı bir giriş yaratabilirsiniz.  

Her odaya uygun banklar

Bank, sadece antreniz için çok yönlü bir mobilya değildir. Bankları ayrıca evinizin her yerinde kullanabilirsiniz:

Yatak odası: Yatağınızın ayak ucuna bir bank eklemek örtülerinizi, ekstra yastıklarınızı veya katlanmış çamaşırlarınızı yerleştirmek için idealdir.

Ev ofis: Bir bank, misafirler için ek oturma alanı sağlar veya molalar sırasında dinlenmek için rahat bir yer oluşturur. 

Oturma odası: Pencere kenarında veya duvara dayalı bir bank, harika bir kitap okuma köşesidir.

Misafir odası: Bank, misafirleriniz bavullarını açarken veya eşyalarını toplarken çantalarını koymaları için ideal bir yerdir. 

İşlevselliği ve tarzıyla banklar evinizin kahramanı olabilir. Yukarıdaki ipuçlarını göz önünde bulundurarak, yaşam alanınızı tamamlayan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürün bulabilirsiniz. JYSK'un geniş antre bankı seçeneklerine göz atın, evinizin her odasını şık ve işlevsel bir cennete dönüştürmeye bugün başlayın. 

Daha fazlasını keşfedin

Doğru ayakkabılığı nasıl seçersiniz?

Doğru ayakkabılığı nasıl seçersiniz?

Sahne ışıkları altında: MARKSKEL depolama mobilyaları koleksiyonu

Sahne ışıkları altında: MARKSKEL depolama mobilyaları koleksiyonu