ROSTRUPSandalye ROSTRUP döner taban bej kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Ekstra destek ve konfor sağlayan kolçaklı sandalye. Sandalye, bej kumaştan yapılmış dolgulu bir oturma yeri ve sırtlığa sahiptir. Çelikten yapılmış, uyumlu döner tabanı sayesinde sandalye kolayca dönebilir.
| Malzeme | Köpük, PE polietilen, PP (polipropilen), Kontrplak, Polyester, Poliüretan köpük, Çelik |
|---|---|
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Kontrplak, Polyester, Poliüretan köpük, Arka: Köpük, Polyester, Poliüretan köpük, Çelik, Kolçak: PE polietilen, Polyester, Poliüretan köpük, Çelik, Ayak: PP (polipropilen), Çelik |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 20/28 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 20 kg/m³ |
| Dolgu malzemesi | Oturma yeri ve arka |
| Renk | Bej |
| İşlev | Döner taban |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 57 cm, Yükseklik: 86 cm, Derinlik: 57 cm |
| Oturma yüksekliği | 51 |
| Oturma derinliği | 43 |
| Kolçaklı | Evet |
| Kolçak yüksekliği | 60 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 58 cm, Uzunluk: 66 cm, Yükseklik: 52 cm |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® Mix |
| Ağırlık | 8 kg |
| için test edildi | 110 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super
Stolica je super udobna i veoma dobar kvalitet. Kupila sam još dve.
Ad: Nadja
Mooie stoelen voor een budgetprijs
Ik heb deze stoelen online besteld tijdens een actieperiode voor EUR 55 per stuk ipv EUR 109. Maar volgens mij komt deze actie regelmatig terug. Zonder deze stoelen in het echt te hebben gezien was het even afwachten of ze ook daadwerkelijk aan mijn verwachtingen zouden voldoen. Ondanks dat de stoelen op voorraad waren, heeft de levering alleen wel wat langer geduurd dan normaal (3 weken). Maar het wachten is beloond. Het onderstel van de stoel is gemakkelijk te monteren, dus binnen een korte tijd stonden deze stoelen te pronken aan mijn eettafel. Ik ben er echt superblij mee. Mooie beige kleur, prima stof en voor een stoel waar je eigenlijk alleen maar op zit tijdens een maaltijd, zit deze stoel ook gewoon prima. De armleuning vind ik persoonlijk wat te laag om je armen erop te laten rusten. Maar voor aan de eettafel heb je dat toch niet echt nodig. Dus in één zin: Mooie stoelen voor een budgetprijs !
Ad: Jennifer
Heel fijn stoeltje
Zit heerlijk, voelt kwalitatief en is evengoed licht om te verplaatsen wat ik fijn vind en nu afwachten hoe de kwaliteit over 2 jaar is. Ook heel makkelijk in elkaar te zetten trouwen!!
Ad: A. Borkowski
Sol
Las hemos comprado en tienda de alfafar Valencia y a los 3 días nos han llegado. Perfectamente embaladas y en perfecto estado. Fácil de montar viene el respaldo , las patas y la base giratoria x separado con sus tornillos. Son cómodas y material excelente
Ad: Sol
Miguel Angel Molina Molina
Silla bonita, cómoda y funcional
Ad: ROSTRUP
Superbes
Elles sont géniales pour le prix ! Je recommande
Ad: Gonseth
Πολύ όμορφη και λειτουργική
Είναι πολύ όμορφη, βολική, λειτουργική και στιβαρή.
Ad: Αριστομένης
Veldig fornøyd
Fine,komfortable, godt kjøp
Ad: Zlatina Stoyanova
Fantasztikus
Tökéletes anyaghasználat.2 perc alatt össze lehet szerelni egyszerűen.stabil 100 kg felett is. Ajánlom.
Ad: Norbi
Perfect
Intens blij met deze aankoop. Super makkelijk in elkaar te zetten en zitten erg lekker. Perfecte kleur en een mooie stof. Deze gekocht toen ze in de aanbieding waren en ik weet zeker dat ik nergens anders iets beters kon vinden.
Ad: Luna
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.

