HYLLAbasicKatlanır yatak 60x120 cm HYLLA
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
HYLLA 60x190 cm katlanır yatak, gece boyunca destek ve konfor sunmak için tasarlanmış bir sünger yataktır. Sünger yataklar genel olarak vücut şeklini iyi takip eder ve uyum sağlar.
Özellikler
- Ölçü: G60 x U190 cm. Yükseklik: 7 cm
- Poliether sünger: Yeterince sert bir destek sunar
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Zararlı maddelere karşı test edilmiştir
- Ters çevrilebilir: Yatağın kullanım ömrünü uzatır
Poliether sünger
Poliether sünger yaygın olarak kullanılan bir sünger türüdür ve sert bir destek sunar. Günlük uyku ihtiyaçları için uygundur.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Bu yatak OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikasına sahiptir. Kumaşlardan dolgulara, ipliklerden fermuarlara kadar tüm bileşenler bağımsız laboratuvarlarda zararlı maddelere karşı test edilmiştir.
Ters çevrilebilir
Yatağı üst–alt ve baş–ayak yönlerinde çevirerek kullanabilirsiniz. Bu kullanım, aynı bölgelerin gereğinden fazla yıpranmasını önler ve yatak ömrünü uzatır.
Üretim kokusu zamanla kaybolur
Yeni bir yatak ilk açıldığında hafif bir üretim kokusuna sahip olabilir. Bu tamamen normaldir ve zamanla kendiliğinden kaybolur. Yatağı havalandırmak veya süpürmek bu süreci hızlandırabilir.
Doğru yatak seçimi için yanınızdayız
Sizin için en uygun yatağı belirlemek için kılavuzlarımızı inceleyebilir veya en yakın JYSK mağazamıza giderek farklı modelleri deneyebilir, uyku pozisyonunuza göre uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
Özellikler
| Yatak türü | Sünger yatak |
|---|---|
| Dolgu | Poliether köpük |
| Konfor alanı (yukarıdan aşağıya) | 70 mm poliether köpük 25 kg/m³ |
| Kumaş kompozisyonu | %52 polyester/%48 pamuk |
| Yıkama | Hayır |
| Tamburlu kurutma | Kurutma makinesinde kurutmayın |
| Ağartıcı | Ağartma yapılmaz |
| Ütüleme | Ütülenemez |
| Kuru ve yaş temizleme | Kuru temizleme yapmayınız |
| Talimat | Nemli bir bezle silin |
| Boyut | Genişlik: 60 cm, Uzunluk: 190 cm, Yükseklik: 7 cm |
| Boyut | 60x190 |
| Ambalaj boyutu | Genişlik: 28 cm, Uzunluk: 65 cm, Yükseklik: 28 cm |
| Paketli | Plastikte rulo paketli |
| Ağırlık | 2,275 kg |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Kalite derecelendirmesi | BASIC |
| Renk | Gri |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
İncelemeler
Bekväm och praktisk
Jag är verkligen supernöjd med den här madrassen! Den överträffade mina förväntningar helt, särskilt med tanke på det låga priset. Den är både bekväm och praktisk – perfekt att ha hemma när man får gäster eller bara behöver en extra sovplats.
Ad: Abbe
Exact ce căutam.
Foarte bună. Este exact ce cautam
Ad: Camelia
Madrac HYLLA
Odličan, oduševljena kvalitetom i spavala sam odlično na njemu, s obzirom da je pomoćni madrac, izvrsno.
Ad: Sara
Pěnová matrace Jysk
Spokojenost. Za dobré peníze, dobrá matrace. Používám do stanu a je pohodlná.
Ad: Dominik
Saltea pliabila
Saltea bunicica , slaba la material/ husa deja de rupe la un colt. In rest, calitate pret, ok.
Ad: Bucsa Cristina
Nicht nochmal-
Ich habe sie als Ergänzung zu meinem Schlafsofa gekauftl, also aufgelegt zur vorhandenden Polsterung. Das war aber nichts. Ist einfach zu weich, auch hatte ich es falsch eingeschätzt mit der kurzen Länge von 190cm., Habe ich dann Entsorgt weil mir der Aufwand zu Groß war. Aber für Kinder wohl ausreichend.
Ad: Matthias
O saltea foarte buna
Un produs excelent. Salteaua este confortabilă și ușoară.
Ad: Maximilian
Foarte comoda si utila
Mi se pare super practica si desi pare subtire e foarte confortabila. Ar fi fost perfecta daca era o idee mai lata.
Ad: Mihaela
Materac turystyczny
Bardzo dobry materac turystyczny. Dobra jakość pianki i zewnętrznego materiału. Estetycznie i solidnie wykonany-dobra jakość do ceny.
Ad: Natalia
Kiváló termék
Csak jó a véleményem
Ad: Hortobágyi Gyula
Teslimat
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.


