LILLELVplusSünger yatak 90x200cm LILLELV Çok sert
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
Aksesuarları hatırla
LILLELV 90x200 cm yüksek dirençli sünger yatak DREAMZONE®, gece boyunca destek ve konfor sunmak için tasarlanmış çok sert bir yataktır. Sünger yataklar stabil bir yapı sunar ve vücut şekline iyi uyum sağlar. 7 konfor bölgesi, ergonomik açıdan doğru ve kişisel destek sağlayarak daha dinlendirici bir uyku sunar.
Özellikler
- Ölçü: G90 x U200 cm. Yükseklik: 14 cm
- Çok sert yatak: Anında ve güçlü destek
- Hedeflenmiş destek: 7 konfor bölgesi kişisel destek sağlar
- Yüksek dirençli sünger: Dayanıklı ve hava geçiren yapı
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Zararlı maddelere karşı test edilmiştir
- Yıkanabilir kılıf: Kılıf çıkarılabilir ve 60°C’de yıkanabilir
- DREAMZONE®: Kaliteli yatak seçeneklerini makul fiyatlarla JYSK'ta keşfedin.
Çok sert yatak
Çok sert yataklar, anında güçlü destek sunar ve gece boyunca minimum çökme sağlar. Konfor kişiden kişiye değişse de genel olarak vücut ağırlığı arttıkça daha sert, azaldıkça ise daha yumuşak bir yatak tercih edilmelidir. Yatak omurganızı düz bir çizgide tutacak şekilde yeterince yumuşak veya sert olmalıdır.
Hedeflenmiş destek
Yatak; bel, omuz ve diğer önemli bölgeleri destekleyen 7 konfor bölgesi ile hedeflenmiş destek sunmak için tasarlanmıştır. Bu yapı, gece boyunca dengeli ve rahat bir uyku sağlar.
Yüksek dirençli sünger
Yüksek dirençli sünger esnek ve dayanıklı bir yapı sunar. Yüksek yoğunluğu sayesinde uzun ömürlüdür. Açık hücreli yapısı, poliether süngere kıyasla daha iyi hava geçirgenliği sağlar ve uyku yüzeyini daha konforlu hâle getirir.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Bu yatak OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikasına sahiptir. Kumaşlar, dolgular, iplikler ve fermuarlara kadar tüm bileşenler bağımsız laboratuvarlarda zararlı maddelere karşı test edilmiştir.
Yıkanabilir kılıf
Yatak, çıkarılabilir fermuarlı bir kılıfa sahiptir. Kılıfın 60°C’de yıkanması hijyen sağlar ve yatağın temiz kalmasına yardımcı olur.
DREAMZONE®
DREAMZONE®, 2003 yılında Danimarka’da kurulmuş olup uyku kalitesini artıran fonksiyonel ve kaliteli yatak çözümleri sunar. Marka yalnızca JYSK'ta satışa sunulmaktadır.
Üretim kokusu zamanla kaybolur
Yeni bir yatak ilk açıldığında hafif bir üretim kokusuna sahip olabilir. Bu tamamen normaldir ve zamanla kendiliğinden kaybolur. Yatağı havalandırmak veya süpürmek bu süreci hızlandırabilir.
Doğru yatak seçimi için yanınızdayız
Sizin için en uygun yatağı belirlemek için kılavuzlarımızı inceleyebilir veya en yakın JYSK mağazamıza giderek farklı modelleri deneyebilir, uyku pozisyonunuza göre uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
| Yatak türü | Sünger yatak |
|---|---|
| Sertlik | Çok sert |
| Dolgu bileşimi | Yüksek dirençli köpük |
| Konfor alanları | Konfor alanları, baş, omuzlar, bel bölgesi, kalça ve bacaklar gibi vücudunuzun farklı bölgelerine özel destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Alanların sertliği, ekstra bel desteği veya daha derin bir omuz alanı sağlamak gibi nedenlerden farklılık gösterir. Konfor alanları, belirli alanlarda hedefe yönelik destek oluşturarak genel konforun artırılmasına, sağlıklı bir uyku pozisyonunun desteklenmesine ve baskı noktalarının azaltılmasına yardımcı olur. |
| Dolgu | Yüksek dirençli köpük |
| Konfor alanı (yukarıdan aşağıya) | 140 mm yüksek dirençli köpük 30 kg/m³ |
| Kumaş kompozisyonu | %100 polyester (%51 geri dönüştürülmüş) |
| Kapitone | 200 g/m² polyester |
| Yıkama | 60°C hafif yıkama, yalnızca kılıf |
| Tamburlu kurutma | Kurutma makinesinde kurutmayın |
| Ağartıcı | Ağartma yapılmaz |
| Ütüleme | Ütülenemez |
| Kuru ve yaş temizleme | Profesyonel kuru temizleme - hafif işlem |
| Talimat | Her zaman ayrı yıkayın |
| Boyut | Genişlik: 90 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 14 cm |
| Boyut | 90x200 |
| Ambalaj boyutu | Genişlik: 28 cm, Uzunluk: 100 cm, Yükseklik: 28 cm, Çap: 28 cm |
| Paketli | Karton kutuda rulo paketli |
| Ağırlık | 10,4 kg |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Kalite derecelendirmesi | PLUS |
| Malzeme | Örme |
| Renk | beyaz |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
God og fast madras
Er super tilfreds med købet ligger super godt
Ad: lone
Stenhård
Går inte att sova på utan en mjuk bäddmadrass uppepå. På tok för hård. Rekommenderar ej.
Ad: Tova
Geweldig
Ik lig heerlijk op erop te slapen . Is een goede keuze .
Ad: Daniella
Odličen izdelek za malo denarja
Vzmetnica je res trda, pride v zeli majhnem pakiranju in se zeli ugodna. Top , priporocam
Ad: Pia
Ár érték arányban kiváló!
Valóban kemény de kényelmes matrac. Nem volt vegyszer szaga.
Ad: Gábor
Madrac
Madrac je odličan.
Ad: Ivana
matrac LILLELV
petfekny matrac uplne pohodlny Je tvrdy ale zaroven prijemne makky
Ad: Danka
Matrace
Naprosto mi vyhovují, jsou opravdu tvrdé a mě konečně nebolí ráno záda
Ad: Tereza
Madrasser
God
Ad: Jan Erik Martinsen
Patja, erittäin kova
Oikein hyvä! Tikkaukset vain oli hieman huonosti ommeltu ja vetoketju. Korjasin itse.
Ad: Nukkumatti
DREAMZONE - Daha iyi uyku burada başlıyor
DREAMZONE® kişisel şilte ve yatak çözümleriyle, uykunuzu iyileştirmek için tasarlanmıştır. Kalite ve işlevsellik esastır ve 2003 yılında Danimarka'da kurulduğundan beri böyle olmuştur.
DREAMZONE,
İskandinavya'da, paranızın tam karşılığını verecek şekilde geliştirildi.
Çok çeşitli tasarım ve malzeme arasından ideal çözümü bulacağınıza emin olabilirsiniz. DREAMZONE, sizin seçeceğiniz bir karyola ile uyumlu, yaylı ve sünger yataklar, daha minimal ve sade bir görünüm için kutu yataklar, işlevselliği tasarımla buluşturan continental yataklar ve aynı zamanda çok yönlü ve esneklik sağlayan ayarlanabilir yataklar sunar. Hatta daha fazla konfor ve yatağınızın korunması için, DREAMZONE aynı zamanda çeşitli yatak şilteleri ve yatak koruyucuları sunar.
Yatakların büyük bir kısmı tekstiller için dünyanın lider sağlık ve çevre etiketi olan STANDARD 100 OEKO-TEX® sertifikasına sahiptir. Ayrıca, DREAMZONE 25 yıla kadar garantilidir.
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.


