BERGSFJORDENplusYatak pedi 140x200cm BERGSFJORDEN
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
Aksesuarları hatırla
BERGSFJORDEN 140x200 cm yatak pedi DREAMZONE®, gece boyunca konforunuzu korumak için tasarlanmıştır. Yatak pedi, yatak ile çarşaf arasına yerleştirilen koruyucu bir katmandır. Yıkanabilir yapısı sayesinde temiz ve hijyenik bir uyku ortamının korunmasına yardımcı olur ve yatağınızın kullanım ömrünü uzatır.
Özellikler
- Ölçü: G140 x U200 cm. Yükseklik: 1 cm
- Elastik köşe kayışları: Yatak pedinin yerinde kalmasını sağlar
- Yıkanabilir: 90°C’de yıkanabilir
- Kumaş: Pamuk ve polyester
- Polyester dolgu: Yumuşak ve formunu koruyan yapı
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Zararlı maddelere karşı test edilmiştir
- DREAMZONE®: Kaliteli yatak seçeneklerini makul fiyatlarla JYSK'ta keşfedin.
Elastik köşe kayışları
Elastik köşe kayışları, yatak pedinin gece boyunca kaymasını veya toplanmasını önlemeye yardımcı olur.
Yıkanabilir
Yatak pedi 90°C’de makinede yıkanabilir. 90°C’de yıkama, kumaştaki bakteri ve toz akarlarının uzaklaştırılmasına yardımcı olur.
Kumaş
Kumaş, pamuk ve polyester karışımından üretilmiştir. Pamuk, yumuşak ve doğal bir his sunarak gece boyunca konfor sağlar. Polyester ise dayanıklı bir yapıya sahiptir, kolay temizlenir ve sık kullanıma rağmen formunu korur.
Polyester dolgu
Dayanıklı ve esnek polyester dolgu, yıkama sonrası formunu korur ve üzerinde yatmak için yumuşak ve konforlu bir yüzey sunar.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Bu yatak pedi OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikasına sahiptir. Kumaşlardan ipliklere kadar tüm bileşenler, bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edilmiş ve zararlı maddeler için belirlenen sınırları karşılamıştır.
DREAMZONE®
DREAMZONE®, yatak ve bazalarda kişiye özel çözümlerle uyku kalitenizi artırmaya odaklanır. 2003 yılında Danimarka’da kurulduğundan beri kalite ve işlevsellik markanın temelini oluşturur. Yalnızca JYSK'ta satışa sunulmaktadır.
| Yatak türü | Yatak pedi |
|---|---|
| Boyut | Genişlik: 140 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 1 cm |
| Boyut | 140x200 |
| Paketli | Katlanmış |
| Ambalaj boyutu | Genişlik: 37 cm, Uzunluk: 50 cm, Yükseklik: 8 cm |
| Dolgu | 375 g/m² %100 polyester (%100 geri dönüştürülmüş), silikonlu içi boş elyaf |
| Kumaş kompozisyonu | %65 polyester (%100 geri dönüştürülmüş)/%35 pamuk |
| Malzeme | Dokuma |
| Likra | Elastik köşe kayışları |
| Sabitlenme türü | Köşe kayışları |
| Renk | beyaz |
| Yıkama | 90°C |
| Ağartıcı | Ağartma yapılmaz |
| Tamburlu kurutma | **Kurutma makinesinde kurutulabilir, normal sıcaklık (maks. 80ºC) |
| Ütüleme | Ütülenemez |
| Kuru ve yaş temizleme | Kuru temizleme yapmayınız |
| Talimat | Her zaman benzer renklerle yıkayın, Kullanmadan önce yıkayın |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Kalite derecelendirmesi | PLUS |
| Ağırlık | 1,6 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Nem rossz
De nem vízálló, utólag olvasva ez nincs feltüntetve, kicsit lehetne puhább anyag, illetve 25-30cm-es matracon nagyon nehéz a sarkak rögzítése, lecsúszik a gumi a matracról.
Ad: Petra
Goed en handig in gebruik
Goede matrasbeschermer, en blijft goed liggen. Aan alle hoeken zitten elastiek waarmee je hem vast kunt leggen.
Ad: Bianca
BERGSFJORDEN- patjansuojus
Erittäin mukava, pehmeä! Hyvä kun on pesuominaisuus, tuote kestää peräti 90 asteen pesua. Tämä vaikutti ostopäätökseeni tuotetta valitessani.
Ad: Terhi R.
Skydda den nya känslan av ny säng.
Bra skydd för den nya madrassen som känns som en ny säng.
Ad: Malin
Dobar proizvod
Prijatno iznenadjenje kvalitetom
Ad: Ivan
Madderasskyd
Passar perfekt Ibra kvalite
Ad: Elisabeth westerberg
God kvalitet
Tvättade utan problem. Tycker om tjockleken och fastheten. Använder bara dra-på-lakan, ligger utmärkt på plats.
Ad: Kristina
Ochrana na matraci
Všechno v pořádku.
Ad: Stanislav
God kvalitet
Rullemadrassen er rigtig god til prisen
Ad: Zita Hansen
Не вдповідно.
Якість поверхні дуже неприємна ,ковзка і штучна. Повернула товар. Не сподобався
Ad: Лариса
DREAMZONE - Daha iyi uyku burada başlıyor
DREAMZONE® kişisel şilte ve yatak çözümleriyle, uykunuzu iyileştirmek için tasarlanmıştır. Kalite ve işlevsellik esastır ve 2003 yılında Danimarka'da kurulduğundan beri böyle olmuştur.
DREAMZONE,
İskandinavya'da, paranızın tam karşılığını verecek şekilde geliştirildi.
Çok çeşitli tasarım ve malzeme arasından ideal çözümü bulacağınıza emin olabilirsiniz. DREAMZONE, sizin seçeceğiniz bir karyola ile uyumlu, yaylı ve sünger yataklar, daha minimal ve sade bir görünüm için kutu yataklar, işlevselliği tasarımla buluşturan continental yataklar ve aynı zamanda çok yönlü ve esneklik sağlayan ayarlanabilir yataklar sunar. Hatta daha fazla konfor ve yatağınızın korunması için, DREAMZONE aynı zamanda çeşitli yatak şilteleri ve yatak koruyucuları sunar.
Yatakların büyük bir kısmı tekstiller için dünyanın lider sağlık ve çevre etiketi olan STANDARD 100 OEKO-TEX® sertifikasına sahiptir. Ayrıca, DREAMZONE 25 yıla kadar garantilidir.
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.

