URDANOSIplusYün yorgan 155x220 URDANOSI sıcak
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
URDANOSI 155x220 cm yün yorgan, gece boyunca konfor sağlamak için tasarlanmış sıcak bir yorgandır ve dinlendirici bir uyku sunar.
Özellikler
- Ölçü: 155x220 cm
- Sıcak yorgan: Gece boyunca genellikle kendinizi rahat sıcaklıkta hissediyorsanız
- Yün: Yumuşak ve ısı dengeleyici yapı. Dolgu ağırlığı 1200 g
- Pamuk kumaş: Nefes alabilen ve yumuşak
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Zararlı maddelere karşı test edilmiştir
- 5 yıl garanti: Uzun ömürlü bir seçim
Sıcak yorgan
JYSK yorganlar üç farklı yalıtım seviyesinde sunulur: serin, sıcak ve ekstra sıcak. Bu yorgan, gece boyunca kendini ne çok sıcak ne de çok soğuk hisseden kullanıcılar için tasarlanmıştır.
Yün
Bu yorganın dolgusu %100 yünden oluşur ve doğal olarak yumuşak bir malzemedir. Isı dengeleyici ve nem emici özellikleri sayesinde kuru ve konforlu bir uyku ortamı oluşturur. Dolgu ağırlığı 1200 g’dır.
Pamuk kumaş
Pamuk nefes alabilen yapıya sahiptir ve yumuşak, doğal bir his sunar. Bu sayede gece boyunca konforun korunmasına yardımcı olur.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikasına sahiptir. Tüm bileşenler bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edilmiş ve zararlı maddeler için belirlenen sınırları karşılamıştır.
5 yıl garanti
Tüm PLUS yorganlar 5 yıl garanti ile sunulur. Bu sayede yorgan seçiminizi güvenle yapabilirsiniz.
Doğru yorgan seçimi için yanınızdayız
Sizin için en uygun yorganı belirlemek için kılavuzlarımızı inceleyebilir veya en yakın JYSK mağazamıza giderek farklı seçenekleri deneyebilir, dolgu türü, sıcaklık seviyesi ve kişisel tercihlerinize göre uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
Özellikler
| Tür | Yorgan |
|---|---|
| Dolgu türü | Yün yorgan |
| Ebat | Genişlik: 155 cm, Uzunluk: 220 cm |
| Yorgan ebat tipi | Tek kişilik yorgan |
| Dolgu ağırlığı | 1200 g |
| Dolgu | Koyun yünü dayanıklı, doğal liflerden oluşur. Yün, doğası gereği ısı düzenleyicidir bu da vücut sıcaklığınızın sabit tutulmasına yardım eder. Elyafların nem emici özellikleri kuru kalmanıza yardımcı olur ve doğal yün yağı içeriği bakteri üremesini engeller. |
| TOG (UK) | 10.5 |
| Toplam ağırlık | 2175 g |
| Kumaş kompozisyonu | Pamuk cambric ince bir iplikle dokunur - böylece sıkı dokunmuş, hafif ve daha esnek bir kılıf sağlar. Sıkı dokunan pamuk cambric, dolgunun kılıflardan geçmesini engelleyerek, onu daha dayanıklı bir kumaş haline getirir. |
| Doldurma | Kare kapitone |
| Renk | beyaz |
| Yıkama | Hayır |
| Ağartıcı | Ağartma yapılmaz |
| Tamburlu kurutma | Kurutma makinesinde kurutmayın |
| Ütüleme | Ütülenemez |
| Kuru ve yaş temizleme | Kuru temizleme yapmayınız |
| Bakım | Düzenli silkelenmeli ve havalandırılmalıdır, vakumlanmamalıdır. |
| Kenar | Renk: beyaz, Malzeme: %100 pamuk, Form: Bağlı kenar |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Kalite derecelendirmesi | PLUS |
| Yalıtım gücü | Sıcak |
| Garanti | 5 yıl garantili |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
İncelemeler
Kołdra
dla mnie odpowiednio ciepła na tę porę roku, czyli wiosna, na zimę byłaby za zimna. Najważniejsze, że przepuszcza powietrze i się pod nią nie pocę.
Ad: Anna
přikrývka URDANOSI
Teplá, ale na náš vkus hrozně moc šustí.
Ad: Achim Detien
Přikrivka
Je dobrá optimální teplo pod ní, někdy až moc, je lehká. Jedno co má špatnou vlastnost je to že moc šustí
Ad: Henrich
Polecam – jakość, którą czuć
Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej kołdry. Jest lekka, a jednocześnie dobrze trzyma ciepło, dzięki czemu zapewnia komfortowy sen przez całą noc. Zdecydowanie polecam ten produkt.
Ad: Agnieszka
POLECAM
Kołdrę kupiłam bo letnia była za zimna a zimowa stanowczo za gorąca no i mam to czego chciałam. Nie jestem ciepłoluba a kołdra wełniana zapewnia mi optymalny komfort termiczny. Z naturalnych materiałów i bez fruwającego pyłu z pierza jest idealna. Nie wiem o co chodzi z szeleszczącym materiałem poszycia, mnie to w zupełności nie przeszkadza.
Ad: Renata
Vlněná přikrývka
10/10 bodů Jsem mile překvapena. Přikrývka je tenká ale velmi teplá. Oceňuji její lehkost a termoregulační schopnosti. Doporučuji!
Ad: Veronika Marková
Teplá přikrývka 200/220 cm
Mám potíže se zády, při mé slabé přikrývce jsem cítil po ránu bolest zad,nyní s aktuální přikrývkou jsem spokojený zahřeje a záda jsou schovává...
Ad: Karel
Kołdra rewelacyjna
Cenię sobie komfort snu i ta kołdra mi to zapewniła. Same atuty: wsad naturalny- wełniany, poszycie naturalne -bawełniane, ciepła, przyjemna. Do kołdry zamówiłam takze piękne poszewki. Polecam
Ad: Aldona
Kołdry rewelacyjne
W obecnym świecie, gdzie sztuczne chce przewyższyć naturalne, kołdra ze wsadem wełnianym i pokryciem bawełnianym to unikat. Gorąco polecam!
Ad: Aldona
добро качество
Беше както се очакваше, с добро качество и добре опаковано, но очаквах да е малко по-дебело.
Ad: Славена
Teslimat
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.


