BRANDESandalye BRANDE bej kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Bej kumaştan yapılmış, dolgulu oturma yeri ve sırt dayanağı bulunan sandalye. Çelikten uyumlu ayaklar.
| Malzeme | Köpük, Kontrplak, Polyester, Çelik |
|---|---|
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Kontrplak, Polyester, Arka: Köpük, Kontrplak, Polyester, Ayak: Çelik |
| İskelet | Çelik |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: 20 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: 20 kg/m³ |
| Dolgu malzemesi | Oturma yeri ve arka |
| Renk | Bej |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 45 cm, Yükseklik: 84 cm, Derinlik: 52 cm |
| Kolçaklı | Hayır |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 58 cm, Uzunluk: 50 cm, Yükseklik: 44 cm |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® Mix |
| Ağırlık | 5 kg |
| için test edildi | 110 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
STOLICE
Sve pohvale za radnike, i naravno robu koju smo kupili. U ovom slučaju stolice udobne,, stabilne, prikladne za manji prostor.
Ad: Danijela
Стільці
Стільці супер, ціна низька, якісь чудова
Ad: Анна
Trpezarijska stolica BRANDE
Stolice su odlične. Kupio sam u Merkatoru 4 komada dolaze u paketu. Veoma se lako sastavljaju,za moju malu trpezariju se odlično uklapaju. Veoma su stabilne štof je lepo i kvalitetno ušiven. Ko ima mali prostor idealno se uklapa i lake su za održavanje, a ujedno veoma stabilne.
Ad: Aleksandar
Megfelelő ár minőség arányban van a termék
a 4 db székből 2-nél kisebb billegés tapasztalható, ez azonban a használatát nem zavarja nagyon, elviselhető
Ad: Végh Éva
Ottime
Veramente un ottimo rapporto qualità prezzo, appena acquistate e subito usate, imbottitura che si sfila e lavabile, una parola OTTIME
Ad: Francesco
Kiváló
Imádom
Ad: Bàn
Polecam
Za takie pieniądze ( kupione na promocji) polecam z czystym sumieniem, sama je złożyłam, wygodne, nie zajmują dużo miejsca. Pokrowce można ściągać do prania.
Ad: Wiola
Sedie
Prezzo conveniente e sedie resistenti e belle. Arrivate in tempo
Ad: Ibra
Відгук про стілець обідній
Якщо одним словом, то нормальний. Але є але. Рекомендувала би цей стілець для людей з низьким зростом до 156см. Стілець прям для них. Для високих та середнього зросту спинка низькувата. Попередня версія з високою спинкою (нажаль відсутня в продажу) була більш зручною для спини. Ця версія нагрузку з спини не знімає. Але є і плюс, за рахунок меншої висоти спинки на кухні більший простір. Не потрібно відсовувати стілець від столу щоб щось зробити. При зборці чомусь виходить нерівномірна щилина між спинкою та сидінням. Регулюваняя не допомагає її прибрати.
Ad: Юлія
Vanskelig montering
Delene til stolene var veldig vanskelig å få satt sammen da hullene og gjengene ikke passet. Måtte være 2 stk og bruke litt rå makt for å få de sammen. Den ene stolen var det umulig å få inn alle skruene. Pen stol. Ok å sitte på.
Ad: Marianne Haglund
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.

